Bieganie z ulubioną muzyką to czysta przyjemność. Niestety kiedy sprzęt zawodzi – dźwięk jest słabej jakości, słuchawki wypadają i musimy je ciągle poprawiać, przyjemność staje się wątpliwa… Podobna irytacja może nam towarzyszyć kiedy podczas wieczornego biegania zimową porą dzwoni telefon i musimy go odebrać zdejmując uprzednio rękawiczki.

Opaski ze słuchawkami bluetooth Earebel

czapki ze sluchawkami bluetooth (43)

Właśnie z myślą o takich codziennych sytuacjach, powstały produkty Earebelczapki ze słuchawkami i opaski Bluetooth, dzięki którym możemy wygodnie i bez angażowania rąk słuchać muzyki czy prowadzić rozmowy telefoniczne.

Czapki ze słuchawkami bluetooth Earebel

Earebel to niemiecka marka stworzona przez dwóch grafików. Ich pierwsze projekty to tradycyjne, ręcznie wykonane wzory, pochodzące z regionu Allgau w Bawarii z wysokiej jakości słuchawkami. Obecnie klienci do wyboru mają inteligentne nakrycia głowy w wersji zimowej, całorocznej, sportowej, a także wyroby handmade. Różnią się one rodzajem wykorzystanego materiału oraz właściwościami użytkowymi.

Oprócz gotowych zestawów, producent daje możliwość samodzielnego skomponowania swojego wymarzonego nakrycia głowy poprzez dobór dowolnej czapki i słuchawek. Dzięki temu  opaski i czapki  Earebel stają się nie tylko wygodnym „gadżetem”, ale również  modnym elementem każdej garderoby.

Czapki sportowe ze słuchawkami bluetooth

czapki ze sluchawkami bluetooth (43)czapki ze sluchawkami bluetooth (43)czapki ze sluchawkami bluetooth (43)

Z pewnością polubią  je osoby młode ceniące nowoczesny i oryginalny wygląd, a także dorośli szukający ciekawych rozwiązań lifestylowych. Zastosowana technologia Bluetooth sprawia, że produkty Earebel to idealne czapki do biegania, opaski fitness, nakrycia głowy na narty – jednym słowem sprawdzą się wśród aktywnych osób uprawiających przeróżne sporty. Wybór produktów tej marki wiąże się z wieloma korzyściami wynikającymi z ich użytkowania.

Są to m.in.:

  • funkcjonalność i możliwość wygodnego słuchania muzyki,
  • możliwość rozmawiania przez telefon w porze zimowej bez zdejmowania rękawiczek, dzięki mikrofonowi wbudowanemu w słuchawki,
  • wysoka jakość dźwięku,
  • możliwość personalizacji nakrycia głowy dzięki szerokiemu wachlarzowi wzorów, kolorów słuchawek i różnorodnym kolekcjom,
  • możliwość tworzenia wielu zestawów w oparciu o tę samą parę słuchawek co jest oszczędnym rozwiązaniem jeśli chodzi o koszta,
  • uzyskanie wizerunku aktywnej i nowoczesnej osoby.

Zainteresowani nowoczesnymi, wygodnymi rozwiązaniami od marki Earebel mogą poznać szczegółową ofertę produktów na stronie internetowej: https://earebel.pl

Z pewnością każdy z Was znajdzie tu idealne nakrycie głowy dostosowane do swoich potrzeb i gustu!

7 KOMENTARZE

  1. Wiele lat temu biegając zimą, pomyślałam, że fajnie byłoby mieć taką czapkę co grzeje w głowę, ale jedncześnie ma słuchawki żeby słuchać ulubionej muzyki ….Minęło trochę czasu i proszę! Mam takie cudo 🙂 Ktoś mi czytał w myślach!

  2. Cieszy mnie, że jest tyle wzorów czapek i opasek do wyboru. I samemu można pokombinować dobierając słuchawki do czapki. Wielki plus.

  3. Mam czapkę ze słuchawkami Earebel w wersji handmade. Jestem z niej bardzo zadowolona. Jest ciepła, wygoda, a jakość dźwięku naprawdę świetna.

  4. Syn sobie zażyczył. Myślałem, że to taki kolejny modny gadżet, żeby wyglądać cool 😉 No, ale myliłem się bo to naprawdę funkcjonalna, praktyczna rzecz i coraz częściej pożyczam do biegania. Już wiem co chcę na prezent pod choinkę 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here