Interiors Poland opinie

Znalezienie dobrej firmy, która zajmie się za nas wykończeniem wnętrz, nie jest wcale proste. Owszem, mamy duży wybór, ale to nie pomaga w podjęciu decyzji. Najlepiej w takiej sytuacji wybrać takiego wykonawcę, którego polecają znajomi, czy rodzina, lub taką firmę, która może pochwalić się dobrymi opiniami w internecie.

Interiors PolandFirmą taką zdecydowanie jest Interiors Poland z siedzibą w Gdańsku, która w ciągu 2 lat zrealizowała ponad 300 kompletnych inwestycji budowlanych wraz z projektami.

Interiors PolandInteriors PolandInteriors PolandInteriors PolandInteriors PolandInteriors PolandInteriors PolandInteriors PolandInteriors PolandZ jakich usług możemy skorzystać jako ich klienci? Oto lista:

– pomoc w wyborze mieszkania,
– przygotowanie kosztorysu dla banku,
– przygotowanie dokumentacji dla dewelopera,
– pomoc dedykowanego projektanta, pracującego dla nas na wyłączność,
– zakup wszystkich potrzebnych produktów, transport i magazynowanie,
– wykonanie wszystkich prac wykończeniowych,
– nadzór pracy, montaż mebli,
– przygotowanie lokalu do zamieszkania.

Interiors Poland realizacje opinie

Szeroki wachlarz usług i jakoś ich wykonania, to podstawowe kryterium, które przekłada się na pochlebne opinie klientów.

„Jestem singlem narzekającym na wieczny brak czasu. Interiors Poland to idealne rozwiązanie w moim przypadku: profesjonalnie , szybko, bezproblemowo i w wysokim standardzie wykończyli mi mieszkanie pod klucz. Polecam wszystkim, którzy chcą spełnić marzenia o swoim “gniazdku” i nie napracować się przy tym”.
Zbyszek

„Interiors Poland to najlepsze rozwiązanie na wykończenie mieszkania, szczególnie polecam singlom i osobom, które dużo pracują i narzekają na brak czasu. Duże podziękowania za wykończenie mieszkania dla Teamu”.
Agnieszka K.

„Polecam korzystanie z profesjonalnej firmy.
Różnorodna oferta. Obsługa profesjonalna. Fajnie, że doradzają i podpowiadają w rozwiązaniach. Mają doświadczenie. Jakość nie budzi zastrzeżeń. Czas realizacji zgodnie z zawartą umową. Pełen profesjonalizm a przy tym przystępne ceny. Pozdrawiam!”.
Łukasz

Bardzo ciekawym i wygodnym rozwiązaniem jakie proponuje Interiors Poland są pakiety, które klient może wybrać dostosowując je do swoich potrzeb oraz zasobności portfela.

Do wyboru jest 6 pakietów:
Standard (590 zł za m2 brutto),
Premium (690 zł za m2 brutto),
Premium Plus (790 zł za m2 brutto),
Gold (990 zł za m2 brutto),
Gold Plus (1090 zł za m2 brutto),
Individual (cena ustalana na podstawie budżetu klienta).

Interiors Poland oferta

Interiors PolandInteriors PolandInteriors PolandInteriors PolandInteriors PolandInteriors PolandInteriors PolandInteriors PolandInteriors PolandOferta firmy jest bardzo jasno i dokładnie przedstawiona, tak, żebyśmy od razu wiedzieli na co możemy liczyć i ile pieniędzy powinniśmy na ten cel przeznaczyć. Oprócz wyżej wymienionych pakietów, zdecydować się można również na usługi i produkty dodatkowe, takie jak: drzwi drewniane, zabudowy, kuchnie, AGD, RTV, rolety i aranżacje okien, tapety, panele szklane, fototapety, kamień ścienny, oświetlenie oraz dodatki aranżacyjne.

Ponadto Interiors Poland oferuje tzw. usługi home staging i te dotyczące lokali na rynku wtórnym, czyli: całkowity remont mieszkań wraz z usługą przeprowadzki i wynajmu mieszkania zastępczego na ten czas, „refresh” mieszkania, przygotowanie lokalu do najmu z kompleksową usługą wynajmu, projekt mieszkania z wizualizacjami i listą zakupową.
Szczegółowo przygotowana oferta, to element na który najbardziej zwracają uwagę klienci, dlatego ich opinie o firmie są tak dobre.

Interiors Polandn oferta opinie

„Chciałem podzielić się opinią o firmie. Polecam wszystkim. Oferty są bardzo elastyczne, w zależności od grubości portfela ( dla każdego). Obsługa bardzo profesjonalna. Pełen profesjonalizm, wyrozumiałość i rozumienie potrzeb klienta. Ogromna pomoc w urządzaniu wymarzonego mieszkania. Praktyczność. Wysoka jakość usług. Czas realizacji usługi zgodnie z umową. Serdecznie pozdrawiam i polecam wszystkim”.

Tadeusz

„Ogromny plus za elastyczna ofertę i możliwość wyboru pakietu. Od razu wiadomo na co się decydujemy i ile kasy możemy na ten cel przeznaczyć”
Mirek

„Świetni fachowcy, przyjazna atmosfera. Wszystko kompleksowo i profesjonalnie – od projektu po wykonanie… Nie tylko potrafią się dostosować do wieku i potrzeb klienta, ale także świetnie doradzić i przekonać do innowacyjnych rozwiązań, które jednocześnie uwzględniają gusty i dotychczasowe przyzwyczajenia. Dzięki nim można oszczędzić dużo czasu i rozczarowań…”.
Barbara

„Miałem przyjemność zlecić wykończenie mieszkania w tej firmie , otóż atmosfera i obsługa firmy na b.przyjemnym poziomie tzn. ekipa bardzo elastyczna i naprawdę można się w każdej kwestii dogadać . W ofercie mnogość rozwiązań i możliwości , tyle jeśli chodzi o obsługę firmy bezpośrednio bo akurat w moim przypadku co nie jest regułą były lekkie perturbacje z podwykonawcami co wpłynęło na termin realizacji . Aczkolwiek nie miało to wpływu na jakość wykończenia oraz wszelkie niedogodności zostały mi zrekompensowane . Reasumując Pani szefowa stara się pozytywnie w każdej sytuacji załatwić sprawę i naprawdę można się z nią dogadać , no i oczywiście polecam :)”.
Arek

Współpraca z Interiors Poland jest bardzo prosta – wystarczy wybrać usługę i wynegocjować cenę, a resztą zajmują się pracownicy. Realizacja usług trwa od 30 do 45 dni roboczych. Dzięki tak dokładnie określonym ramom czasowym, można przygotować się do remontu bez stresu, za to z pewnością, że wszystko będzie wykonane rzetelnie i terminowo.

Pracę Interiors Poland, można podsumować bardzo krótko, opinią jednego z klientów:
„Super firma!”.

Zapraszamy do kontaktu:

Interiors Poland
Interiors Poland videoblog
Interiors Poland projekty i realizacje
Interiors Poland blog
Interiors Poland Wykończenia pod klucz B2B

Polecamy:

Materiały budowlane Gdańsk

 

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here