Laguna Medical – najlepsi okuliści w Trójmieście!

Laguna Madical to nowoczesna klinika z 15 letnim doświadczeniem, która dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowników, nowoczesnym urządzeniom medycznym i wysokiej jakości świadczonych usług, od ponad dekady dba o zdrowie i satysfakcję pacjentów.

Placówka współpracuje z wieloma uznanymi firmami z branży medycznej, m.in. z: Medicover, Enel Med., Medica Polska i Citomed. Obok poradni chirurgicznej, ortopedycznej, proktologicznej, dermatologicznej oraz medycyny estetycznej, najbardziej rozwiniętym oddziałem w Laguna Medical jest okulistyka.

Centrum zdrowotne – Laguna Medical Gdańsk Gdynia

Laguna medica poradnia specjalistyczna Gdynia

W ramach leczenia okulistycznego pacjenci skorzystać mogą z zaawansowanych badań dotyczących wielu chorób – m.in. jaskry, zaćmy, schorzeń siatkówki, wad wzroku. Nowocześnie wyposażone pracownie diagnostyczne umożliwiają przeprowadzenie dogłębnej analizy danego przypadku i dobranie najlepszego leczenia.

Specjalistyczny sprzęt umożliwia przeprowadzenie wielu zabiegów okulistycznych takich jak operacje zeza, zaćmy, doszklistkowe iniekcje, czy plastyka powiekLaguna Medical jako jedyna placówka w Trójmieście wykonuje witrektomię zabieg ratujący wzrok utracony np. w efekcie urazu lub choroby, w trybie natychmiastowym.

Laguna-medical-centrum-medyczne-Gdyni

Od 2012 roku do szerokiego wachlarza usług dodano zabiegi laserowej korekcji wad wzroku: LASIK, EBK, TRANSPRK i LASEK. Dla osób niekwalifikujących się do tego typu zabiegów istnieją propozycje alternatywnych metod terapii – np. wszczepienie soczewek wewnątrzgałkowych corss-linking.

Centrum medyczne Gdynia Laguna Medical

Badania i operacje wykonywane są przez najlepszych specjalistów w dziedzinie okulistyki, dzięki czemu pacjenci mają świadomość, że trafiają w dobre ręce i nie muszą martwić się o rezultaty.

Poradnia specjalistyczna Laguna Medical trójmiasto

Poradnia specjalistyczna Gdańsk Laguna Medical

Każdy kto potrzebuje szybkiej i fachowej pomocy w zakresie okulistyki, chce mieć pewność, że brane będą pod uwagę wszystkie możliwości mające przywrócić mu zdrowie i komfort życia, powinien skontaktować się z kliniką Laguna Medical w Gdyni lub Gdańsku.

Dane kontaktowe:

Główna siedziba w Gdyni znajduje się pod adresem:
Plac Kaszubski 1,
Tel.: 58 719 82 86
E-mail: rejestracja@lagunamedical.pl

Oddział w Gdańsku znajduje się w Przychodni Nowy Chełm
ul. Chałubińskiego 23
Tel.: 504 732 906, 58 303 58 86
E-mail: chelm@lagunamedical.pl

Polecamy: lagunamedical.pl

 

Zobacz również:

Okulistyka

Ortopedia

Laserowa korekcja wad wzroku

Metoda lasik

Metoda lasek

Metoda ebk

Metoda trans prk

Chirurgia zaćmy

Starczowzroczność

Stożek rogówki

Leczenie jaskry

Leczenie zeza

Witrektomia

Iniekcje doszklistkowe

Chirurgia

Leczenie żylaków

 

 

You May Also Like

5 thoughts on “Laguna Medical – najlepsi okuliści w Trójmieście!

  1. Myślę, że w Laguna Medical sa najlepsi okuliści nie tylko w Trójmieście, ale i na Pomorzu. Ludzie tu przyjeżdżają na konsultacje w różnych miast, bo warto.

  2. Planuję wybrać się na konsultacje do Laguna Medical. Mam poważną postępującą wadę wzroku. Może tutaj mi ktoś pomoże, bo już tracę nadzieję, a słyszałam, że w takich przypadkach jak mój, dają radę.

  3. Dobrze wiedzieć, że w Gdyni są tacy specjaliści. Trzeba będzie się wybrać, bo jakoś tracę zaufanie do publicznej służby zdrowia.

  4. Miałem zabieg witrektomię w Laguna Medical no i cóż mogę powiedzieć – polecam! Życie się dla mnie zaczęło drugi raz po 60- tce.

  5. To prawda, świetnych mają okulistów w Laguna Medical. Bardzo dużo pacjentów przyjeżdża do Gdyni nawet z południa Polski, żeby tu się leczyć. To już o czymś świadczy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *