meblomak spoleto opinie (16)

Meblomak opinie

Zakup nowych mebli to bardzo ważna decyzja. Zakładając, że nie planujemy wymieniać ich co sezon, warto postawić na rzetelne wykonanie i solidne materiały.

Meble wypoczynkowe to osobna kategoria, ponieważ muszą być również wygodne i funkcjonalne.
Jeśli mamy dość masowej produkcji w wielkich sieciowych salonach i chcemy aby nasz komplet wypoczynkowy służył nam długie lata, powinniśmy zapoznać się z ofertą producenta mebli Meblomak.

Meblomak z siedzibą w Rumi to firma z ponad 20 letnią tradycją w produkcji wysokiej klasy tapicerowanych mebli wypoczynkowych. W ich bogatej ofercie możemy wybierać spośród wielu kolekcji, zestawów narożnych, zestawów modułowych, sof, foteli oraz puf.

meblomak producent mebli Gdynia opinie

opinie Gdynia producent mebli meblomak

Każdy produkt to najwyższa jakość materiału i wykonania w oparciu o 5 głównych zasad:

Estetyki – czyli wykorzystaniu najlepszych tradycji sztuki tapicerskiej w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami,

Ekologii – spełnianiu wymaganych norm ekologicznych, dbałości o higienę surowców, certyfikacji i atestowaniu produktów oraz kontroli jakości dostaw,

Elastyczności – dostosowaniu do potrzeb klienta,

Ergonomii – tworzeniu wygodnych mebli z uwzględnieniem wymagań antropometrycznych,

Ekonomii – konkurencyjności cen przy zachowaniu ich wysokiej jakości.

 

Zobacz kilka kolekcji:

 • andria,
 • spoleto,
 • dalmine,
 • alatri,
 • celano,
 • marsala

Meblomak opinie Rumia

opinie producent mebli Gdynia meblomak

opinie Gdynia producent meblomak mebli

Każdy kto marzy o pięknych, wygodnych i solidnie wykonanych meblach w konkurencyjnej cenie, powinien zapoznać się z ofertą Meblomak. Istnieje możliwość złożenie indywidualnego zamówienia, wyboru materiału, koloru i kształtu wybranego produktu.

Meble Meblomak to najwyższa jakość, niezwykła estetyka oraz rozsądna cena!

Dane kontaktowe:

ul. Szkutników 2, 84-230 Rumia
Telefon: +48 (58) 77-13-470
E-mail: info@meblomak.pl

Ul. Hutnicza 5B, Gdynia
Tel.: (58) 727 19 57
e-mail: salon.gdynia01@meblomak.pl

www.meblomak.pl

 i

Targi meblowe Meblomak fotorelacja 2018

10 KOMENTARZE

 1. Od niedawna mieszkam w Gdyni. Dobrze wiedzieć, że jest taki salon. Urządzam właśnie nowe mieszkanie, szukam mebli, Jak na razie Meblomak ma najlepsze opinie, ale muszę tam pojechać i zobaczyć na żywo.

 2. Znam tą firmę od lat. Pamiętam jak z rodzicami jechałem tam po meble kilkanaście lat temu.
  Niedawno kupowałem u nich sofę już do swojego mieszkania. Czasy się zmieniły, ale jakość mebli meblomak nadal ta sama. Podzielam pozytywne opinie.

 3. Super firma, mam od nich meble do salonu i bez porównania z marketowymi wyrobami sieciówek.
  Moja opinia dla Meblomak jak najbardziej pozytywna. Oceniam ich na 5+!

 4. Ja cenię Meblomak nie tylko za wygląd i jakość mebli, ale też za obsługę. Ludzie naprawdę zaangażowani w swoją pracę. Poprosili mnie np. o zdjęcia salonu i dobrali idealną rogówkę, bo miałam z tym problem. Wielki plus za to!

 5. Szczerze mówiąc nie słyszałem o firmie Meblomak, ale teraz czytam, sprawdzam opinie i na pewno się do nich wybiorę, bo na wiosnę planuję remont i zmianę mebli. Wygląda to obiecująco.

 6. Piękna ta czarna rogówka na zdjęciu. Czy jest jakiś katalog mebli Meblomak? Opinie już sprawdziłam, ale chciałabym pełną ofertę zobaczyć, bo jestem zainteresowana zakupem kompletu wypoczynkowego do salonu.

 7. Super jakość i wykonanie. Mamy komplet wypoczynkowy od Meblomak od 3 lat i wygląda jak nowy, mimo że w domu dzieci i zwierzęta. Polecam.

 8. Pół roku temu zamówiłem ogromną rogówkę od nich. Szukałem wcześniej w różnych salonach, ale dopiero tu znalazłem dokładnie taką wymarzoną o jaką mi chodziło.
  Nie dziwię się, że meble meblomak mają same dobre opinie klientów. Sam teraz mogę do nich dołączyć, choć przyznam, że niedawno jeszcze o tej firmie nie słyszałem.

 9. Polecam wszystkim meble meblomak. Proszę sobie poczytać opinie, nie słyszałam, żeby ktoś źle o nich pisał. Moim zdaniem najlepsza jakość przynajmniej na trójmiejskim rynku. Meble z ikei się nie umywają.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here