naklejki na sciane dla dzieci do przedszkola sklep bobom

Dzieciństwo to wyjątkowy czas zabawy, poznawania świata, intensywnego odbierania różnych bodźców. Aby nasze pociechy rozwijały się prawidłowo, kształtując swoją wrażliwość i kreatywność, bardzo ważne jest otoczenie w jakim przebywają.

Naklejki baloniki sklep Bobom

naklejki-baloniki-dla-dzieci-sklep-bobom-1

Wiedząc o tym, coraz więcej rodziców zwraca uwagę na aranżację dziecięcych pokoi, tak, aby stworzyć maluchom wyjątkowe miejsce i przyjazne otoczenie. Bardzo popularnym elementem wystroju stały się naklejki ścienne dla dzieci.

Naklejki ścienne dla dzieci sklep Bobom

naklejki-na-sciane-drzewo-sklep-bobom-6

Projekt, który zasługuje na szczególną uwagę to naklejki na ścianę BOBOM tworzone przez pasjonatów, absolwentów Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Jak sami mówią, ich praca jest efektem bacznych obserwacji dzieci, ich potrzeb i zainteresowań, a także aktywnego działania w branży wnętrzarskiej i graficznej.

Zawieszki samochodowe do samochodu dla dzieci

Dzięki temu ich naklejki na ścianę wyróżniają się oryginalnymi barwami, kształtami i motywami. W ofercie BOBOM znajdziemy m.in. naklejki z motywami zwierzęcymi, naklejki kropki, naklejki baloniki, drzewa, zawieszki do aut oraz funkcjonalne naklejki miarki wzrostu dla dzieci.

Miarki wzrostu dla dzieci sklep Bobom

miarka-wzrostu-dla-dzieci-na-sciane-naklejka-sklep-bobom-4

Naklejki ścienne dla dzieci to nie tylko element wystroju, ale również funkcjonalne materiały dydaktyczne, które uczą od pierwszych etapów rozwoju dziecka – linearności, rozpoznawania kształtów, do kolejnych – kolory, kontrasty, rozpoznawanie i nazywanie zwierzątek, imiona i opowieści.

To również sposób na umilenie czasu np. w przedszkolu czy u lekarza, ponieważ naklejki można zastosować również poza domem. Oprócz ścian nadają się one także do ozdabiania mebli, drzwi i innych płaskich powierzchni, a materiał z jakiego są wykonane jest bezpieczny dla dzieci.

Naklejki kropki sklep Bobom

Ich umieszczenie na ścianie i w innych miejscach jest bardzo łatwe i nie wymaga żadnych szczególnych umiejętności, co jest zdecydowanym atutem. Każdy rodzic, który chce stworzyć swojemu dziecku przyjazną, kolorową i inspirującą przestrzeń powinien poznać ofertę BOBOM, ponieważ jest naprawdę wyjątkowa.

Osoby zainteresowane, zachęcamy do bezpośredniego  kontaktu z projektantami:

 

Dane kontaktowe:

Monika Świerżewska

projektantka | współwłaścicielka

monika@bobom.pl

tel. kom. + 48 504 070 117

 

Adam Świerżewski

projektant | współwłaściciel

adam@bobom.pl

tel. kom. + 48 510 073 534

 

Adres pracowni

Polska, 80-245 Gdańsk – Wrzeszcz

ul. Partyzantów 62/9

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here