Nowe-mieszkania-Gdańsk-Południe-Borkowo-Kowale-deweloper-Necon-1024x749

Dogodna lokalizacja, wysoki standard wykonania, rozbudowana infrastruktura, sprawna komunikacja, niskie ceny za m2 – to cechy idealnego mieszkania. Znalezienie takiej inwestycji nie jest łatwym zadaniem, ale przy odrobinie uporu i szczęścia, możemy trafić na okazję naszego życia i cieszyć się wymarzonym „M”. Jeśli szukamy osiedla w Trójmieście i okolicach, powinniśmy zapoznać się z ofertą Necon Deweloper i Osiedla Kasztanowego, ponieważ spełnia ono powyższe wymagania.

Nowe mieszkania Gdańsk Południe

Nowe-mieszkania-Gdańsk-Południe-Borkowo-Kowale-Necon-deweloper-8-1024x771

Necon Deweloper to młoda firma, działająca od 2016 roku. 2 lata działalności poparte są jednak 20 letnim doświadczeniem zespołu w branży budowlanej oraz 15 letnim na rynku deweloperskim. Założyciele i pracownicy Necon Deweloper mają na swoim koncie wiele realizacji – m.in. kompleksowe przeprowadzenie inwestycji na gdańskim osiedlu Cztery Pory Roku.

Nowe mieszkania – Deweloper Necon

Nowe-mieszkania-Gdańsk-Południe-Borkowo-Kowale-deweloper-Necon-1-1024x295

 

Osiedle Kasztanowe to 3 nowoczesne budynki, a w nich 195 mieszkań 2-5 pokojowych o powierzchni od 38 do 95 m2. Każdy lokal wykonany jest w wysokim standardzie, a mieszkania – w zależności od kondygnacji – łączą się z ogrodami i przestronnymi tarasami lub balkonami.

Nowe-mieszkania-Gdańsk-Południe-Borkowo-Kowale-Necon-deweloper-7-1024x705

Komfort lokatorów zwiększają cichobieżne windy, komórki lokatorskie oraz miejsca parkingowe w podziemnej hali garażowej. Na zewnątrz nie brakuje terenów do wypoczynku i rekreacji takich jak place zabaw czy wygodne ławeczki w cieniu drzew.

Nowe mieszkania Gdańsk południe Borkowo

Nowe-mieszkania-Gdańsk-Południe-Borkowo-Kowale-Necon-deweloper-5-1024x749

Atuty inwestycji to również rozbudowana infrastruktura sklepy, punkty usługowe, szkoły, placówki medyczne oraz możliwość sprawnej komunikacji dzięki bliskości trójmiejskiej i południowej obwodnicy. Osiedle znajduje się w zacisznej, kameralnej lokalizacji, przy jednoczesnej bliskości do centrum miasta.

Nowe mieszkania Gdańsk południe Kowale

Nowe-mieszkania-Gdańsk-Południe-Borkowo-Kowale-Necon-deweloper-4-1024x719

Niewątpliwy plus to konkurencyjne ceny mieszkań, zaczynające się już od 4 690 zł! Zainteresowane osoby mogą również skorzystać z ofert tygodnia, które prezentowane są na stronie internetowej inwestycji.

 

Zainteresowanych, zachęcamy do kontaktu:

Biuro:

Tenisowa 76
Tel.: 58 33 33 013
E-mail: biuro@necon.com.pl
www.necon.com.pl/

Sprzedaż:

Tel.: 604 487 380; 58 33 33 013
E-mail: sprzedaz@necon.com.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek i piątek –  8:00-16:00
Wtorek, środa, czwartek –  10:00- 18:00
Sobota – 9:00- 14:00

3 KOMENTARZE

  1. Bardzo ładne, nowoczesne budynki, ale jednak wolę kameralny styl, dlatego wciąż wygrywa berezynska46.pl. Nie widziałam innej tego typu nowej inwestycji. A szkoda.

  2. A co sądzicie o budynku berezynska46.pl? Jest to pewna odmiana od większości nowych inwestycji. Moim zdaniem bardzo dobrze komponuje się z willami na Saskiej. I jest kameralnie, co dla mnie ważne.

  3. Jedna z ciekawszych inwestycji w tej okolicy, ale póki co z nowych inwestycji wygrywa moim zdaniem Berezyńska 46 w Warszawie na Saskiej Kepie. Najbardziej wpisuje się w mój gust i położenie ma w sobie coś wyjątkowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here