CZEKOLADA SOPOT
CZEKOLADA SOPOT

KLUB CZEKOLADA SOPOTKlub Czekolada Sopot

Adres: ul. Bohaterów Monte Cassino 63/6
81-767 Sopot
tel: 58 341 20 54
rezerwacje Sopot: 505 585 360
e-mail: sopot@klubczekolada.pl


Wyświetl większą mapę

Klub Czekolada należy do ogólnopolskiej sieci. Każda Czekolada jest inna tak więc Klub Czekolada Sopot raczy nas różnorodnością smaków i stylów muzycznych. Można usłyszeć artystów polskich, ale również muzykę klubową z całego świata. Dwa piętra – jedno z ‘czarną’ muzyką (R’n’B, hip hop, hip pop, soul, funky) i drugie z muzyką house, elektro. Dwa bary, Vip-room na 30 osób Czekolada proponuje od środy do soboty.
Lokal przeznaczony dla osób pełnoletnich, w piątki i soboty wstęp od 21 lat. W klubie przeprowadzana jest selekcja, istnieje możliwość rezerwacji stolików.

W Klubie Czekolada odbywają się imprezy cykliczne

w każdą środę LADIES NIGHT
w czwartki STUDENCKA CZEKOLADA
W weekendy OUT OF TUNE, HOUSE YOU!, oraz INTERCITY

Środa i LADIES NIGHT to propozycja na relaks dla Pań. Impreza zaczyna się o 21, kobieta mają wstęp darmowy. Od 21:00 – 23:00 bar dla Pań jest otwarty.

STUDENCKA CZEKOLADA to doskonała nazwa odzwierciedlająca klimat tego wieczoru. R’n’B, Soul, Funk, MushedUp Disco popłynie z głośników, by Czekolada stała się naprawdę gorąca. Imprezy uświetniają takie nazwiska, jak DJ 600V, DJ Macu, DJ Kostek, DJ Wu, DJ Boogie i wielu innych.

Weekend w Czekoladzie to propozycja dla zwolenników klubowych brzmień. Nie zabraknie tu rytmów Soulful, Disco House, Eklektyczny Deep czy Electro House.

czekolada sopot kontaktczekolada sopot klub opinie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here