logo
logo

Invest Komfort

adres: ul. Hryniewickiego 6C/47, 81-340 Gdynia
budynek SEA TOWERS
tel: 58 620 04 50

Aquarius – Termin realizacji:
budynki A, B i G – sprzedane
budynek C – gotowy do odbioru
budynek D – 30.10.2011
budynek F – 20.07.2012
budynek E – 31.10.2012

Cennik brutto za 1 mkw. w złotówkach w lokalach w budynkach C,D,E i F

1 pokój – 12 378 – 12 692
2 pokoje – 9 479 – 13 317
3 pokoje – 9 250 – 12 125 zł
4 pokoje – 9 636 – 10 498 zł

Miejsce postojowe – 29 052 zł brutto
Komórka lokatorska 3 456 zł za 1 mkw.

Nowoczesne osiedle mieszkaniowe powstające w zielonej części miasta, w bliskim pobliżu punktu widokowego “Królewskie Wzgórze”, między ulicami Armii Krajowej i Okrężnej. Aquarius to siedem budynków mieszkalnych z podziemnymi parkingami. Mieszkania parterowe posiadają ogródki, na wyższych poziomach dostępne są balkony i tarasy, wszystkie budynki wyposażone w windy. Na terenie osiedle powstanie kompleks rekreacyjny, w skład którego wejdą kort tenisowy i boisko do koszykówki, plac zabaw dla dzieci. Dodatkowo w budynku G – klub fitness z saunami. Osiedle jest chronione i monitorowane.

invest komfort sopotosiedle aquarius w sopociegórny sopot nieruchomosci

Sopocki Parkur II ul. Łokietka 49 – rok 2007

Sopocki Parkur II w Dolnym Sopocie to 2 część inwestycji firmy Invest Komfort. W jej skład wchodzi 6 trzypiętrowych budynków wokół dziedzińca. Dla mieszkańców przygotowano zaplecze rekreacyjne z salą fitness i saunami. Uroku temu miejscu dodaje fontanna w zadaszonej szkłem altanie, a także wydzielone miejsce zabaw.

invest komfort inwestycje sopotdeweloperzy w sopocienieruchomosci osiedle sopot

Sopocki Parkur I ul. Łokietka 51 – rok 2006

94 mieszkania położone w dolnej części Sopotu, między ulicą Łokietka a pasem nadmorskim, do plaży zaledwie kilkaset metrów. Osiedle mieszkaniowe z wewnętrznym kompleksem rekreacyjnym, nawiązujące do tradycyjnej zabudowy Sopotu. Osiedle jest monitorowane, z całodobowo dyżurującymi portierami. Na poziom bezpieczeństwa wpływa również system domofonów, zdalnie otwierane drzwi garażowe i ogrodzenie.

NIERUCHOMOSCI SOPOT 2011INVEST KOMFORT SOPOT

Polana Świemirowska ul. Świemirowska 14-24 – rok 2006

Polana Świemirowska położona jest jak nazwa wskazuje w Świemirowie, w zielonej dzielnicy Sopotu w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i rezerwatu “Zajęcze Wzgórze”. W skład inwestycji wchodzi sześć wielorodzinnych budynków mieszkalnych o nieregularnych bryłach, ale z nawiązaniem do sopockich tradycji.

sopot zabudowa invest

Patio Mare ul. Bolesława Chrobrego 1 – rok 2005

Patio Mare to inwestycja położona przy ul. Bolesława Chrobrego, w samym sercu miasta, w bliskim pobliżu mola i ul. Boh. Monte Cassino. Wbrew pozorom jest to kameralny, czterokondygnacyjny budynek z parkingiem podziemnym i zapleczem rekreacyjnym. Osłonięty przez Skarpę Sopocką budynek ma kształt podkowy, a wewnątrz znajduje się dziedziniec z fontanną i terenami zielonymi, a także miejscem zabaw dla dzieci. W budynku znajdują się dwa lokale usługowe.

sopot patio mare

Karlikowski Młyn ul. 3  Maja – rok 2005

Osiedle mieszkaniowe wyróżnione w konkursie firmy BOSCH, położone jest w dolnej cześci Sopotu. Jest to kompleks trzech wielorodzinnych budynków mieszkalnych wokół dziedzińca, na którym znajduje się plac zabaw dla dzieci. Karlikowski Młyn to 104 lokale mieszkalne i 1 lokal usługowy.

investkomfort osiedle

budynek mieszkalny ul. Małopolska 11/11A – rok 2000

Inwestycja położona w strefie konserwatorskiej, w dzielnicy willowej Kamienny Potok. Są to dwa budynki stylem nawiązujące do sąsiadującej zabudowy. W podziemiach budynku znajduje się hala garażowa. Inwestycja jest kameralna, znajduje się tu tylko 13 mieszkań i 7 lokali usługowych. Miejsce ma szybki dostęp do ciągów komunikacyjnych, a z drugiej strony pozwala na wypoczynek i rekreacje w pobliskim Parku Krajobrazowym.

Dolina Gołębiewska ul. Armii Krajowej – rok 1998

Inwestycja zlokalizowana u zbiegu ulic Armii Krajowej i 23 Marca, czyli blisko centrum, ale i terenów rekreacyjnych. Dolina Gołębiowska to cztery trzypiętrowe budynki mieszkalne i biurowiec. Budowa domów z wieżyczkami, mansardami nawiązuje do sąsiadujących kamienic. Miejsca parkingowe znajdują się w podziemnych kondygnacjach. Dolina Gołębiowska została wyróżniona nagrodą Platynowe Wiertło, w ofercie posiada 203 mieszkania i 28 lokali użytkowych.

esopot

kamienica ul. Bitwy Pod Płowcami 32 – rok 1997

Kamienica położona 400 metrów od morza, między molo a Hipodromem, co jest nie zwykle atrakcyjną lokalizacją, ze względów na bliskość od centrum. W kamienicy znajduje się 16 lokali mieszkaniowych i 2 użytkowe, a całość dzięki detalom architektonicznym wpisuje się w sąsiednią zabudowę.

inwestycje sopot

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here