wykonczenie wnetrz kompleksowe remonty2 1 1024x576
wykonczenie wnetrz kompleksowe remonty2 1 1024x576

Znalezienie dobrej firmy świadczącej usługi budowlane, czy oferującej wykończenie mieszkań pod klucz, to nie lada wyzwanie. Owszem – istnieje dużo takich przedsiębiorstw, ale nigdy nie wiemy czy trafimy na dobrych fachowców. Najlepiej więc przy wyborze kierować się opiniami klientów – można je znaleźć w internecie lub zdobywać pocztą pantoflową- pytając wśród rodziny czy znajomych.

Kompleksowe remonty Gdańsk

kompleksowe remonty gdank wykonczenie pod klucz

W Gdańsku najlepszymi opiniami cieszy się firma Kompleksowe Remonty – to zespół pracowników z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej oraz praktyczną wiedzą.

uslugi budowlane gdank kompleksowe remonty (2) kompleksowe remonty gdansk wykonczenie pod klucz (3)

Firma działa na terenie Trójmiasta i okolic, świadcząc następujące usługi:

  • usługi budowlane i remontowe – prace wyburzeniowe, wylewki, murowanie, tynkowanie, szpachlowanie, montaż drzwi i okien, montaż i budowa kominków,
  • kompleksowe wykończenie wnętrz – malowanie, tapetowanie, układanie glazury, układanie terakoty, układanie paneli podłogowych i ściennych, wykonanie zabudowy g-k, konstrukcja sufitów podwieszanych, zabudowa wnęk,
  • instalacje hydrauliczne – wykonywanie nowych i modernizacja starych instalacji, wykonywanie pionów kanalizacyjnych i wodnych, biały montaż, podłączenie pralek, zmywarek,
  • instalacje elektryczne – montaż instalacji elektrycznych, pomiary ochronne i pomontażowe, wykonanie ogrzewania elektrycznego, montaż sieci teletechnicznych i komputerowych, montaż oświetlenia.

Wykończenie pod klucz Gdańsk

kompleksowe remonty gdansk wykonczenie pod klucz (3) uslugi budowlane gdank kompleksowe remonty (1)

Cechy wyróżniające tę firmę to rzetelność, terminowość, indywidualne podeście do każdego klienta oraz kompleksowość usług. Możemy bowiem liczyć na wsparcie na każdym etapie – zaczynając od przygotowania projektu, przez zakup odpowiednich materiałów po realizację zlecenia i prace porządkowe po jego zakończeniu.

Usługi budowlane Gdańsk

kompleksowe remonty gdansk wykonczenie pod klucz (1) kompleksowe remonty gdansk wykonczenie pod klucz (3) kompleksowe remonty gdansk wykonczenie pod klucz (2)

Remonty, wykończenie pod klucz i wszelkie usługi budowlane dotyczą nie tylko domów i mieszkań, ale również powierzchni biurowych.

kompleksowe remonty gdank wykonczenie pod klucz

Osoby zainteresowane szczegółami, mogą skontaktować się z firmą:

E-mail: info@kompleksowe-remonty.pl
Tel.: 500 085 380
Adres: ul. Dywizjonu 303 5k, 
80-462 Gdańsk
www.kompleksowe-remonty.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here