Urlop nad morzem? Zaplanuj wakacyjne atrakcje z Pomorskie Travel

0
560
pomorskie travel atrakcje pomorze 8
pomorskie travel atrakcje pomorze 8

Pomorze to od lat region najchętniej wybierany na spędzenie rodzinnego urlopu. Dostęp do morza, jezior i lasów, a także wielu ciekawych zabytków przyciąga każdego roku turystów z kraju i zagranicy.

pomorskie travel atrakcje pomorze (10)

Oprócz najbardziej znanych atutów tej części kraju, Pomorskie to także bogaty świat rozrywkikina, kluby muzyczne, parki rozrywki – wszystko to sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie i z pewnością nie zazna nudy.

Szczególnie bogatą ofertę rozrywkową ma dla gości Trójmiasto – Gdańsk, Gdynia i Sopot.
Pomysłów na przyjemne spędzenie czasu jest tu tak dużo, że ciężko, zdecydować się co wybrać.

pomorskie travel atrakcje pomorze (1)

Żeby ułatwić zwiedzającym życie i umilić czas urlopu, powstał specjalny portal Pomorskie Travel, na którym znajduje się mnóstwo informacji o miejscach wartych zobaczenia i wydarzeniach, w których można wziąć udział. Wszystko jest dokładnie opisane dzięki czemu każdy może zaplanować pobyt i skorzystać z uroków trójmiejskiej metropolii.

pomorskie travel atrakcje pomorze (1)

Spośród tutejszych gości, na pewno uradowani będą kinomaniacy – doskonale zorganizowana sieć kin w Pomorskim, oferuje bogaty repertuar na światowym poziomie. Filmy można oglądać w wersji tradycyjnej, trójwymiarowej, a nawet w formacie 5D!

Do wyboru są wielkie kompleksy kinowe – Multikino, Cinema City Krewetka, Kinoplex Helios, a także obiekty studyjne, stanowiące alternatywę dla multipleksów – Kinoport w Centrum Edukacji Artystycznej Łaźnia 2 w Gdańsku Nowym Porcie czy Kino Żak.

pomorskie travel atrakcje pomorze (12)

Trójmiasto to również mnóstwo klubów umożliwiających słuchanie muzyki na żywo w różnych formatach. Klasyka, muzyka elektroniczna, rock’n’roll, techno – każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Wśród najbardziej znanych klubów wymienić można: Klub Muzyczny Ucho w Gdyni, Stary Maneż w Gdańsku czy Sfinks- 700 w Sopocie.

pomorskie travel atrakcje pomorze (2)

Wielką atrakcją są niewątpliwie parki tematyczne i parki rozrywki: Fun Arena, EDUPARK i Centrum Hewelianum w Gdańsku, Centrum Nauki Eksperyment w Gdyni, Exodus Pokoje ucieczki na terenie Energa Arena i wiele innych obiektów.11

Gdańsk, Gdynia i Sopot to miejsca tętniące życiem, dające turystom mnóstwo niesamowitych wrażeń. Osoby, które chcą poznać szczegółową ofertę trójmiejskiego świata rozrywki, zachęcamy do odwiedzenia portalu Pomorskie Travel, który przedstawia wszystkie bez wyjątku miejsca warte odwiedzenia.

Z pewnością każdy znajdzie tu przyjazną przestrzeń i pozwoli ponieść się zabawie.