Rozwojowa, bezpieczna okolica i mieszkania pod klucz. Poznaj nowe osiedle blisko Tczewa

0
421
Nowe mieszkania blisko Tczewa 2

Mieszkanie wykończone pod klucz, z dostępnem do parkingów, atrakcyjnych terenów rekreacyjnych, w sąsiedztwie niezbędnych punktów handlowo-usługowych czy obiektów oświatowych… Do tego ciekawie usytuowane blisko Tczewa, w perspektywicznej, turystycznej i rozwojowej okolicy. Jeśli zastanawiasz się nad kupnem mieszkania na północy kraju, to nowe osiedle „Młode Stanisławie” zdecydowanie zasługuje na chwilę twojej uwagi.

Mieszkania blisko Tczewa – atrakcyjna okolica, dobry dojazd, możliwości

Tczew staje się coraz bardziej dostrzegalnym miastem na mapie Polski. Wiele młodych rodzin decyduje się zamieszkać w jego okolicy, bo perspektywy rozwoju zawodowego, ale i atrakcyjność terenów rekreacyjnych pomagają podjąć taką właśnie decyzję. Z Tczewa już tylko 30 km dzieli nas od wspaniałego Gdańska i całego zresztą Trójmiasta, z kolei dokładnie 27 km jest stąd do Starogardu Gdańskiego. Nad samo wybrzeże prowadzi autostrada A1, na którą wlot jest bezpośrednio z Tczewa właśnie. Łatwo policzyć, że droga zajmie maksymalnie 30-40 minut uwzględniając ewentualne utrudnienia w ruchu.

Osiedle blisko Tczewa Necon Deweloper 3Tereny rekreacyjne Tczewa to przede wszystkim Jezioro Godziszewskie wraz z kąpieliskiem, szlak turystyczny Ziemi Tczewskiej im. R. Klima i szlak Kociewski Tczew – Czarna Woda. W okolicy co rusz zauważymy zjazd na ciekawe ścieżki rowerowe, miejsca do biwakowania czy punkty obserwacyjne dla miłośników przyrody.

Ale Tczew i jego bliskie okolice to nie tylko łono natury, ale miejsca, w których zrobimy zakupy w dobrze wyposażonych sklepach i centrach handlowych, skorzystamy z wielu usług, nie brak dobrych żłobków, przedszkoli i szkół na różnym etapie kształcenia. Miejsce to szyte jest więc na miarę potrzeb młodych rodzin, ale i seniorów szukających bezpiecznego, spokojnego azylu na jesień życia.

Mieszkania blisko Tczewa od ręki. Jaki metraż?

Nie ma lepszego momentu niż obecny, by szybko podjąć decyzję o dobrej inwestycji na przyszłość, a każdy znawca finansów potwierdzi, że zainwestowanie w nieruchomość jest jedną z lepszych metod lokowania większych sum pieniędzy. Mieszkanie z przeznaczeniem na własny użytek lub wynajem w obu tych przypadkach przyniesie zyski.
Nowe mieszkania blisko Tczewa Mlode Stanislawie 2

Mieszkania blisko Tczewa proponuje deweloper Necon, który w kilku etapach realizuje budowę nowoczesnego, perspektywicznego, rodzinnego osiedla „Młode Stanisławie”. Nowe mieszkania powstają w oparciu o fachowy, przemyślany i innowanyjny projekt szyty na miarę różnych potrzeb. Wykończone pod klucz lokale w szesnastu budynkach (po 9 mieszkań w każdym) mają różny metraż. Na parterze znajdują się takie od 58 do 84 metrów kwadratowych, w dodatku mają ogródki do 400 m2, na piętrze znajdą się lokale o powierzchni od 35,5 do 47,5 m2 z pięciometrowymi balkonami, a na poddaszu tych kameralnych bloków są trzy apartamenty od 47,5 do 54,5 m2. Łącznie aż 144 nowe mieszkania blisko Tczewa czekają na lokatorów oczekujących dobrej jakości, bezpiecznego sąsiedztwa i wygody.

Wykończenie mieszkań i otoczenie osiedla „Młode Stanisławie”

Miejsca parkingowe na nowych osiedlach to już „must have”, dlatego deweloper Necon wyposażył osiedle Młode Stanisławie w specjalną podziemną halę parkingową. Parking podziemny to większe bezpieczeństwo, choćby w kontekście bawiących się na osiedlu dzieci czy w kwestii zabezpieczenia mienia przed kradzieżami.

Nowe mieszkania blisko Tczewa 1Na ostatnim etapie budowy nowych mieszkań blisko Tczewa, wykonawca oferuje ciekawe rozwiązania w ramach wykończenia pod klucz, korzystne oferty finansowania i na bieżąco relacjonuje przebieg inwestycji na swojej stronie internetowej, gdzie znaleźć można także wizualizacje. Z pewnością pomogą one w podjęciu decyzji o zamieszkaniu na osiedlu.

Nowe mieszkania od Necon to nie tylko mieszkania blisko Tczewa, ale też blisko morza, spokoju i zieleni, a przede wszystkim blisko nowych perspektyw na przyszłość z rodziną czy drugą połówką. To też inwestycja na lata, bez konieczności zamartwiania się „papierologią” i nadzorem budowlanym, bo to przejmuje na siebie doświadczony i solidny deweloper.

Necon Deweloper Osiedle Młode Stanisławie – kontakt