Profesjonalne wsparcie dla prawidłowego rozwoju Twojego dziecka

0
791
Psycholog dzieciecy Gdynia 3

Kiedy planujemy założenie rodziny, zwykle wyobrażamy sobie bezproblemowe życie, zdrowe, piękne dzieci i siebie w roli wzorowych opiekunów. Niestety rzeczywistość często weryfikuje nasze plany i okazuje się nie aż tak kolorowa jakbyśmy chcieli.

Kiedy zauważamy, że nasze dziecko nie rozwija się prawidłowo, kiedy tracimy cierpliwość w wychowaniu swoich pociech lub dostrzegamy, że błędy naszych rodziców mają wpływ na nasze funkcjonowanie w domu, czujemy się zagubieni.

Logopeda Gdańsk Gdynia Rumia Banino Słupsk

W takich sytuacjach powinniśmy znaleźć profesjonalne wsparcie – specjalistów, którzy pomogą nam rozwiązać wszelkie problemy i zrozumieć dlaczego się pojawiły.

Przedszkole-Terapeutyczne-Gdańsk-Gdynia-Rumia-Banino-Słupsk

Najlepiej zgłosić się do placówki, która oferuje kompleksową pomoc – zarówno w rozwoju psychicznym jak i fizycznym dziecka, a także prowadzi terapie dla rodziców. 

Warsztaty dla dzieci i rodziców Gdańsk Gdynia Rumia Banino Słupsk

Godnym polecenia miejscem na Pomorzu są punkty Pegaz znajdujące się w Gdańsku, Gdyni, Rumi i Baninie. Poradnie Pegaz to 9 lat doświadczenia, wybitni specjaliści oraz szeroki zakres pomocy dla rodzin.

Poradnia psychologiczno-pedagogiczna Gdynia

Fizjoterapia-Dzieci-i-Niemowląt-Gdańsk-Gdynia-Rumia-Banino-Słupsk

Oferta placówki to:

  • Psycholog – psychoterapia dzieci, psychoterapia rodzin, nowe uzależnienia, koncentracja uwagi, testy na inteligencję, dysleksja, dyskalkulia, metoda dobrego startu, terapia DDA, przygotowanie do szkoły, szkoła dla rodziców, akademia emocji,
  • Pedagog – terapia pedagogiczna, terapia ręki, metoda dobrego startu, ruch rozwijający W. Sherborne, arteterapia, sensoplastyka, trening umiejętności społecznych,
  • Warsztaty dla dzieci i rodziców – w Gdańsku, Gdyni, Rumi i Baninie,

Pedagog-Gdańsk-Gdynia-Rumia-Banino-Słupsk

  • Przedszkole Terapeutyczne – dla dzieci od 2 do 6 lat. W ofercie zajęcia plastyczne, zabawy ruchowe, logorytmika, zabawy z językiem angielskim, a także wsparcie terapeutów i specjalistów poradni,
  • Turnusy rehabilitacyjne – codzienne zajęcia metodą Vojty i Bobath, masaże, fizykoterapia, arteterapia, dogoterapia, integracja sensoryczna, wsparcie logopedów i psychologów.

Integracja-Sensoryczna-Gdańsk-Gdynia-Rumia-Banino-Słupsk

Punkty Pegaz zapewniają fachową pomoc, dyskrecję oraz życzliwą atmosferę. Wybitna kadra, wciąż rozwijająca swoje umiejętności, dba aby pacjenci byli zadowoleni ze świadczonych usług i czuli się bezpiecznie.

Zobacz również:
Psychoterapeuta Gdynia