Kompleksowe wykończenie wnętrz w Gdańsku

0
1034
dekorshop showroom sklep z wyposazeniem wnetrz gdansk gdynia trojmiasto 18
dekorshop showroom sklep z wyposazeniem wnetrz gdansk gdynia trojmiasto 18

Załatwienie wszystkich spraw w jednym miejscu to marzenie wielu z nas bez względu na branżę w jakiej potrzebujemy wsparcia. Kompleksowe usługi pożądane są np.  w sprawach z wiązanych z mieszkaniem – jego projektem, wykończeniem, zakupem niezbędnych materiałów.

Sklep z wyposażeniem wnętrz Gdańsk

Szukanie projektanta, odwiedzanie wszystkich marketów budowlanych w okolicy, porównywanie cen, „przekopywanie” internetu w celu uchwycenia inspiracji – taki proces zniechęca. Jeśli chcemy tego uniknąć warto znaleźć miejsce, w którym załatwimy to wszystko od ręki. I co ciekawe – takie miejsce istnieje w Gdańsku!

Sklep wnętrzarski Gdańsk Trójmiasto

Salon DekorShop – bo o nim mowa to nowoczesna przestrzeń, w której porozmawiamy z projektantami, uzyskamy fachowe doradztwo, obejrzymy próbki materiałów, zapoznamy się z gotowymi ekspozycjami prezentującymi wykończenia w różnych stylach, napijemy się pysznej kawy – wszystko to zupełnie za darmo, w przyjaznej atmosferze!

Na miejscu istnieje oczywiście możliwość zakupu produktów i zamówienia projektu. Co ciekawe, dla osób, które zdecydują się na to, DekorShop przygotował promocję!

Oprócz strefy dla klientów, w salonie znajduje się wciąż wolna przestrzeń dla wystawców. Osoby i firmy zainteresowane współpracą mogą zgłosić się i przedstawić swoją ofertę.