Hotel Eureka*** w Sopocie

0
976
Hotel Eureka Sopot blisko plazy 5

Hotel Eureka w Sopocie to nowoczesny, świetnie wyposażony obiekt, który sprosta oczekiwaniom każdego klienta. Zlokalizowany zaledwie 50m od plaży i 10 minut spacerem od centrum Sopotu pozwoli gościom zarówno na wypoczynek jak również zwiedzenie okolicy. Niedaleko znajdziemy także Ergo Arenę oraz Hipodrom – tor wyścigów konnych w Sopocie, które przez cały rok organizują wydarzenia sportowe i kulturalne. Sam hotel Eureka posiada do dyspozycji gości 40 wygodnych pokoi, 2 przestronne sale konferencyjne, osobliwą restaurację, sale fitness połączoną z sauną oraz taras z pięknym widokiem.

Chcesz się naprawdę zrelaksować? Odwiedź Neroli Clinic & SPA w hotelu Eureka

Jeśli masz już dość ciągłego zgiełku, obowiązków i pracy, daj sobie chwilę odpocząć. Gdzie zrobisz to lepiej niż w klinice odnowy biologicznej? W Sopocie jest jedno miejsce, w którym zapomnisz o codziennych problemach i zadbasz o swój organizm. To miejsce to Neroli Clinic & SPA w hotelu Eureka. Oto, co goście znajdą w ofercie centrum SPA: 

  • Masaże,
  • Laseroterapię,
  • Zabiegi ICOONE LASER 2,
  • Depilację woskiem,
  • Zabiegi na twarz,
  • Zabiegi pielęgnacji stóp i dłoni,
  • Zabiegi urządzeniem Contour Sculpt, które spala tkankę tłuszczową, jednocześnie budując mięsień.

Centrum odnowy biologicznej SopotClinic and Spa SopotNeroli SPA w Sopocie

SPA Sopot

SPA w Sopocie 2

Nadal nie jesteś przekonany, czy SPA jest dla Ciebie? Nie dowiesz się, póki nie sprawdzisz tego na własnej skórze. Żadne słowa nie opiszą doświadczeń i relaksu, który czeka na Ciebie w Neroli. Nie czekaj i rezerwuj wizytę! 

Restauracje blisko plazy Sopot 3Restauracje blisko plazy Sopot 2Noclegi w sopocie Hotel EurekaKonferencje w Sopocie Hotel EurekaHotel Eureka Sopot blisko plazy

Hotel blisko morza Sopot 3Hotel Eureka Sopot 4Hotel w Sopocie blisko plazy 4Hotel w Sopocie blisko plazy 5Hotel z widokiem na morze Sopot 2Hotel Eureka Sopot blisko plazy 7Hotel Eureka Sopot blisko plazy 4Hotel Eureka Sopot blisko plazy 2Hotel Eureka przy plazy w Sopocie 7Hotel Eureka Sopot blisko plazy 5Hotel Eureka przy plazy w Sopocie 1Hotel Eureka przy plazy Sopot 4Hotel Eureka przy plazy Sopot 2Hotel Eureka konferencje w Sopocie 4Hotel Eureka konferencje w Sopocie 1Hotel Eureka blisko plazy SopotHotel Eureka blisko plazy Sopot 2Hotel Eureka blisko plazy Sopot 1Hotel dla rodzin z dziecmi Sopot hotel Eureka 3Hotel dla rodzin z dziecmi Sopot hotel Eureka 2Hotel dla rodzin z dziecmi Sopot hotel Eureka 1Hotel dla rodzin z dziecmi Sopot 4Hotel dla rodzin z dziecmi Sopot 3Hotel dla rodzin z dziecmi Sopot 2Hotel blisko plazy Sopot 1Hotel blisko plazy Sopot 2Hotel blisko plazy Sopot 3Hotel blisko plazy Sopot 4Hotel dla rodzin z dziecmi Sopot 1