Inpro SA w Sopocie

0
263

Willa Halina – data realizacji listopad 1999 – 16.06.2011

deweloperzy w sopociemieszkania sopot

2 kondygnacyjny budynek z garażem podziemnym i użytkowym poddaszem w rozbudowanej części, położony przy ul. Powstańców Warszawy, 50 metrów od morza. Inpro przeprowadziło renowację korpusu budynku z zachowaniem kształtów, kolorystyki i detali historycznej willi, a także rozbudowało część główną, która połączona jest z korpusem przeszklonym hallem z klatką schodową. Budynek jest ogrodzony bramą wjazdową, a także monitorowany całodobowo.

Willa Maria – data realizacji 24.11.2007

willa maria sopot haffnerainpro sa w sopocie

Inwestycja zlokalizowana 250 metrów od morza, przy ulicy Jana Haffnera 71, w bezpośrednim sąsiedztwie Muzeum Archeologicznego – Grodzisko. Willa Maria to budynek 4 kondygnacyjny z 28 apartamentami i wieżą widokową dostępną z mieszkania na III piętrze. Wyposażony w windę i halę garażową na 22 auta. W podziemiach budynku stworzono część rekreacyjną, w której skład wchodzą: jacuzzi z hydromasażem, sauna, siłownia wyposażona w urządzenia firmy KETTLER: atlas, ławkę do ćwiczeń, bieżnię elektryczną, ergonometry (rowery stojące) – 2szt. Nad bezpieczeństwem czuwa całodobowa ochrona i monitoring.

Willa Krystyna – data realizacji 15.08.2004

krystyna zdjecia inpro nieruchomosci w sopocie

Inwestycja położona w bliskim pobliżu Willi Marii, 200 metrów od morza i 800 od Grand Hotelu. Jest to 3 kondygnacyjny budynek z podziemną halą garażową z 11 miejscami postojowymi i podziemnymi pomieszczeniami rekreacyjnymi. Willa Krystyna to historyczna willa z 1870 roku, która w latach 60 była ośrodkiem wczasowym Jantar, nazwanym później Krystynką. W 2003 roku została zmodernizowana i rozbudowana z zachowaniem detali architektonicznych i historycznych. Budynek o renesansowej architekturze mieści 20 apartamentów, windę, część rekreacyjną doświetloną światłem dziennym wyposażoną w jacuzzi z hydromasażem na 6 osób, saunę turecką, solarium, siłownię wyposażoną w urządzenia firmy KETTLER: atlas, ławkę do ćwiczeń, bieżnię elektryczną, ergonometry (rowery stojące) – 2szt. Obiekt jest całodobowo strzeżony i monitorowany.

Kamienica Sopocka – listopad 2000 – maj 2002

inwestycja inpro sa w sopocie

Kamienica Sopocka powstała w miejscu wyburzonego obiektu i budową swą nawiązuje do architektury XIX początku XX wieku. Położona w reprezentacyjnej części Sopotu przy ulicy Grunwaldzkiej, 50 metrów od morza to czterokondygnacyjna inwestycja z garażem podziemnym i lokalami handlowymi usytuowanymi na parterze i piętrze budynku. Hala garażowa posiada 19 miejsc postojowych, a budynek posiada system monitorowania. Powierzchnia mieszkań w tym budynku mieści się od 23,8 m2 do 78,4 m2.

Kamienica Karlikowska – maj 1997 – czerwiec 2000

osiedle inpro w sopocie

Budynek mieszkalny zlokalizowany przy ulicy Karlikowskiej, 300 metrów od morza. Mieszkania od 27 do 84 m2 zlokalizowane są na 4 kondygnacjach. W kamienicy działają 2 windy, a w podziemiach znajduje się hala garażowa. Obiekt jest monitorowany i chroniony całodobowo.

Budynek mieszkalny ul. Andersa

Inwestycja firmy Inpro obejmowała budynek mieszkalny z 16 mieszkaniami i garażem podziemnym. Obiekt ulokowany jest przy ulicy Andersa, na parterze znajdują się pomieszczenia biurowe.

Osiedle mieszkaniowe Chipolbrok

nieruchomosci w sopocie

Osiedle mieszkaniowe wybudowane w zielonej części miasta, w otoczeniu lasów i wzgórz. Inwestycja ta to 24 mieszkania usytuowane w 3 budynkach mieszkalnych. Dodatkową atrakcją osiedla jest dostępność garażu podziemnego, kortu tenisowego, boiska i basenu.