Ładunkowe kontenery morskie – poznaj ofertę usług i produktów Polkont

0
707
Kontenery ładunkowe

Jeśli szukasz firmy, która oferuje sprzedaż lub wynajem kontenerów oraz specjalizuje się w modyfikacji i obróbce estetycznej kontenerów, zostań jeszcze chwilę. Z przyjemnością polecamy Polkont Sp. z o.o. Z wieloletnim doświadczeniem w branży kontenerowej.

Dostawca kontenerów morskich w każdej wersji – Polkont

Firma Polkont działa na rynku od 2002 roku i jest częścią prestiżowej grupy CHS Containergroup. Polkont podpisał kontrakty z wieloma partnerami, w tym z firmami o międzynarodowej renomie, takimi jak Veolia, Eurovia, Budimex, Michelin, czy Mostostal Warszawa.

Kontenery ładunkoweW ofercie Polkont znajdują się zarówno nowe, jak i używane kontenery morskie, w różnych wersjach, w tym:

  • Standardowe kontenery o długościach 20, 40 i 45 stóp,
  • Kontenery podwyższone typu high cube,
  • Kontenery poszerzane typu palletwide,
  • Kontenery termiczne, niewrażliwe na temperatury od -40 do 25 ℃,
  • Kontenery specjalistyczne – hard top, open top, open side, full side access,
  • Platformy typu flat rack oraz cysterny kontenerowe.

Polkont to firma z wieloletnim doświadczeniem, oferująca swoim klientom najwyższej jakości kontenery morskie.

Certyfikaty kontenerów ładunkowych, modyfikacji kontenerów i jakości usług Polkont

Fakt, że kontenery ładunkowe oferowane przez Polkont posłużą przez długi czas, jest potwierdzony przez liczne certyfikaty zdobyte w różnych gałęziach przemysłu. Należą do nich między innymi:

  • certyfikat systemu zarządzania środowiskiem wg ISO 14001:2015,
  • w pełni certyfikowany personel: spawacze (nadzór spawalniczy – EWE, IWE i EN ISO 9606-1 (141,135), badacze (NDT – PN-EN ISO 9712:2012., stopień 2), elektrycy (SEP), inspektorzy malowania (NACE, FROSIO – NS476), serwis klimatyzacji (SZFO/F-GAZY),
  • certyfikacja procesów spawalniczych wg PN-EN ISO 3834-3:2007 w zakresie spawania konstrukcji stalowych i ich modyfikacji,
  • zakładowa kontrola jakości produkcji dotycząca wytwarzania stalowych elementów konstrukcyjnych wg wymagań EN 1090-2:2018 w klasach wykonania EXC1, EXC2.

kontenery morskieGdzie znajdziesz Polkont? Lokalizacje, w których firma posiada oddziały

Polkont oferuje lokalne działania w różnych miastach, w zależności od potrzeb lokalnych przedsiębiorstw. W Kwidzynie, Polkont zajmuje się naprawą i modyfikacjami kontenerów, malowaniem przemysłowym oraz sprzedażą osprzętu kontenerowego. W Gdańsku, firma funkcjonuje jako self storage i oferuje wynajem powierzchni magazynowych oraz naprawy kontenerów ładunkowych i chłodniczych. W Gdyni, Polkont realizuje naprawy kontenerów ładunkowych i chłodniczych, natomiast w Warszawie firma prowadzi terminal kontenerowy i zajmuje się naprawami kontenerów ładunkowych. Pozostałe lokalizacje Polkont w Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu, Sławkowie i Małaszewicach oferują głównie sprzedaż, wynajem i modyfikacje kontenerów.

Usługi Polkont – modyfikacje kontenerów ładunkowych, malowanie przemysłowe i wiele, wiele więcej

Polkont, znając potrzeby swoich klientów, oferuje nie tylko wysokiej jakości kontenery na sprzedaż i wynajem, ale również liczne usługi z nimi związane. Do tych usług należą modyfikacje kontenerów zgodnie z oczekiwaniami klienta, produkcja i obsługa konstrukcji stalowych, wynajem osprzętu kontenerowego, takiego jak rampy najazdowe i tzw. coonfoty, malowanie przemysłowe kontenerów i konstrukcji stalowych, a także produkcja wózków do transportu kół samochodowych.

kontenery morskiePolkont oferuje również rzadko spotykane rozwiązania na polskim rynku, takie jak natryski powłok polimocznikowych oraz poliuretanowych do zabezpieczania powierzchni, izolacje natryskowe pianą PUR o niskiej wartości współczynnika przewodzenia ciepła oraz wentylację pomieszczeń, magazynów i pomieszczeń zagrożonych wybuchem ATEX wraz z montażem klimatyzacji i serwisem.

Polkont jest w stanie zrealizować również niestandardowe zlecenia. Firma słynie z realizacji projektów, które inni odrzucili.

Jeśli Twoje oczekiwania z zakresu obsługi kontenerów nie są spójne z powyższymi, skontaktuj się z Polkont, a specjaliści dadzą z siebie wszystko, aby rozwiązać Twój problem.

Kontenery morskie Polkont – kontakt

Adres: Ul. Górki 3A, 82-500 KWIDZYN
Telefon: +48 55 261 03 49
E-mail: BIURO@POLKONT.PL