Luksusowe mieszkania w Trójmieście – co wybrać?

0
251
Nieruchomości inwestycyjne CAPITAL PROPERTY 1
Nieruchomości inwestycyjne CAPITAL PROPERTY 1

Według najnowszych danych Trójmiasto to najbardziej pożądana lokalizacja na zakup ekskluzywnego mieszkania. Tutejsza strefa prestiżu to zarówno pas nadmorski Sopotu, serce miasta w Gdańsku jak i nowoczesna aglomeracja Gdyni.

Luksusowe mieszkania Trójmiasto

Niewątpliwie zaletą luksusowych apartamentów jest ich położenie gwarantujące zapierający dech w piersiach widok, dostęp do najlepszych butików, restauracji, ośrodków SPA i wellness, ale również wysoki standard wykończenia i wyposażenia mieszkań.

Żądni luksusu przyszli właściciele mają do wyboru:

Apartamenty ekskluzywne mieszkania w prestiżowych dzielnicach, z pięknym widokiem na morze lub panoramę miasta. Apartamenty wykonane są z materiałów najwyższej klasy, bezpiecznych dla zdrowia i posiadających ponadprzeciętne walory estetyczne. Standardem jest również klimatyzacja. Budynki są bezpieczne, posiadają recepcję oraz ochronę. Luksusowe mieszkania mają dużą powierzchnię- minimum 70 m2.

MIESZKANIA LUKSUSOWE GDAŃSK CAPITAL PROPERTY

Penthouse’y – jest to rodzaj apartamentu, który posiada więcej niż jeden poziom. Znajduje się on zawsze na najwyższych piętrach budynku. Bardzo często w tego typu luksusowych mieszkaniach pojawiają się przestronne tarasy widokowe na ostatnim poziomie.
Ze względu na rozmieszczenie, penthouse’y zlokalizowane są zawsze w pięknych okolicach, tak, żeby zapewnić wyjątkowy widok z okna np. Zatokę Gdańską, panoramę miasta itp.

Lofty nowoczesne, przestronne mieszkania zaaranżowane w byłych budynkach industrialnych. Chociaż ich idea zapoczątkowana w latach 60-tych w Stanach Zjednoczonych, miała być kierowana do mało zamożnych rodzin robotniczych, w Polsce Loft to symbol innowacyjności, modnego designu i luksusu. Otwarte, duże przestrzenie dają wiele możliwości w kwestii aranżacji – jest to dobre rozwiązanie dla kreatywnych osób z duszą artystyczną.

Mieszkania luksusowe Gdańsk

Oferta trójmiejskiego rynku nieruchomości luksusowych jest bardzo szeroka. Apartamenty w nadmorskiej aglomeracji od lat cieszą się dużym powodzeniem, a Gdańsk, Gdynia i Sopot stały się miastami, gdzie mieszkają najbogatsi ludzie w Polsce.

Bez względu na to czy chodzi o kameralne osiedle z widokiem na morze, czy mieszkanie w sercu miasta,każdy spragniony luksusu z pewnością znajdzie tu coś dla siebie i doceni zalety doskonałej lokalizacji przy wyborze apartamentu.

Zobacz również:

Nowe mieszkania blisko Tczewa