Gabinet psychologiczny w Trójmieście – Twoje zdrowie psychiczne to priorytet

0
556
Psychiatra Gdynia 5

Masz trudności w kontrolowaniu swoich emocji lub szukasz pomocy dla bliskiej osoby? Lekarze gabinetu psychologicznego i psychiatrycznego przy ulicy Świętojańskiej w Gdyni mogą Ci pomóc. Z pomocą specjalistów tej przychodni nareszcie  odzyskasz spokój i nauczysz się panować nad swoim życiem. 

Kiedy warto skorzystać z pomocy psychologa?

Warto skorzystać z pomocy psychologa w sytuacjach, gdy nasze emocje i problemy przestają być dla nas kontrolowalne i wpływają na nasze codzienne funkcjonowanie. Może to być trudne do zaakceptowania, ale czasem potrzebujemy wsparcia, aby poradzić sobie z trudnościami w życiu, takimi jak depresja, lęki, problemy związane z relacjami czy uzależnienia. Psycholog może wesprzeć w zrozumieniu emocji, nauczyć umiejętności radzenia sobie z trudnymi sytuacjami, a w kryzysowych momentach – pomóc w odzyskaniu kontroli nad swoim życiem.

Psycholog Gdynia

Jak wybrać odpowiedni gabinet psychologiczny?

Wybór odpowiedniego psychologa zależy od Twoich potrzeb i preferencji. Możesz zacząć od poszukiwań w swojej okolicy, np. w internecie lub poprzez rekomendacje od znajomych. Ważne jest, aby upewnić się, że psycholog ma odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w obszarze Twoich potrzeb, czyli np. jeśli szukasz pomocy w radzeniu sobie z lękiem, warto znaleźć psychologa specjalizującego się w terapii lękowej. Ważne jest również, aby czuć się komfortowo i zaufać psychologowi, więc może warto rozważyć spotkanie z kilkoma specjalistami przed podjęciem decyzji.

Psycholog Gdynia

Psycholog Świętojańska – doświadczona poradnia psychologiczna w Gdyni 

Gabinet psychologiczny Świętojańska w Gdyni oferuje szeroki zakres usług psychologicznych, psychiatrycznych i terapeutycznych dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Specjaliści z gabinetu podejmują się leczenia problemów psychicznych niezależnie od ich charakteru, rodzaju i pochodzenia. Oferta obejmuje m.in.:

  • terapię psychologiczną i psychiatryczną dla dzieci i młodzieży,
  • terapię dla dorosłych,
  • pomoc psychologiczną w dziedzinie seksuologii 
  • psychodietetykę

Psycholog dzieciecy Gdynia 7

To wyłącznie przykłady. Poradnia jest znana z tego, że nie szufladkuje pacjentów. Krótko mówiąc, jeśli masz jakikolwiek problem z tym, co się dzieje w Twojej głowie – możesz liczyć na pomoc psychiatry lub psychologa z gabinetu Świętojańska w Gdyni. 

Poradnia psychologiczna w Gdyni – oferta i zespół specjalistów ze Świętojańskiej

W centrum pomocy psychiatrycznej i psychologicznej Świętojańska znajdziesz zespół lekarzy specjalistów składający się z psychologów, psychiatrów, psychoterapeutów, psychodietetyków oraz seksuologa. Każdy z lekarzy posiada wykształcenie medyczne z renomowanych uczelni oraz bogate doświadczenie praktyczne, które potwierdzają zadowoleni pacjenci, którzy dzięki nim odzyskali zdrowie psychiczne. Poradnia oferuje szeroki wachlarz specjalizacji, dzięki czemu przyjmowane są osoby w każdym wieku i z różnymi problemami psychicznymi.

Psychiatra dziecięcy Gdynia

Gabinet psychologiczny w Trójmieście Świętojańska – kontakt 

Jeżeli chcesz umówić się na wizytę – pobierz aplikację MyDr, lub skontaktuj się z przychodnią drogą mailową lub telefoniczną. Nie zwlekaj i podejmij działanie. Nie ma nic ważniejszego, niż nasze zdrowie psychiczne! 

Adres: Świętojańska 23/4B, Gdynia, 2 piętro
Telefon: 881 350 099
E-mail: rejestracja@gabinetyswietojanska.pl