Opinie o SALTUS – zaufaj rzetelnemu pośrednikowi ubezpieczeń, tak jak tysiące Polaków

0
290
Finanse i ubezpieczenia 6

Rozważasz ubezpieczenie siebie, swojej rodziny lub swojego majątku? Wiedz, że jesteś odpowiedzialny i roztropny. SALTUS Ubezpieczenia jest idealnym partnerem dla osób o takim podejściu. Przekonaj się sam i zapoznaj się z ofertą firmy pośredniczącej w ubezpieczeniach!

Opinie o SALTUS ubezpieczenia – co to za firma i co mówią o niej klienci?

SALTUS Ubezpieczenia to partner dla zarówno dużych firm, jak i osób prywatnych, znany głównie z oferowania praktycznych rozwiązań w konkurencyjnych cenach. Jego najpopularniejszą usługą jest program, który pozwala klientom na uzyskanie szybkiego dostępu do 1800 placówek medycznych w całej Polsce w zamian za niewielką miesięczną składkę. Usługa ta obejmuje również infolinię, gdzie można uzyskać porady dotyczące leków, dalszych kroków w leczeniu i dostęp do całej dokumentacji medycznej. Zadowolenie klientów z tej firmy wynika z wielu innych zalet, które oferuje SALTUS. Przykładowo, jeden z pozytywnych komentarzy na temat ubezpieczyciela brzmi:

Świetny ubezpieczyciel. Korzystam z tego abonamentu, który okazał się bardzo przydatny. Chodzę regularniej do lekarza i nie czekam w kolejkach miesiącami. Nie ma po co użerać się z funduszem zdrowia. To nie jest warte sum, które lepiej poświęcić na składkę zdrowotną w Saltusie. ~ Fabian

Finanse i ubezpieczenia 13Ubezpieczenia zdrowotne najbardziej doceniane w opiniach o SALTUS

SALTUS specjalizuje się w ubezpieczeniach zdrowotnych, co jest szczególnie doceniane przez klientów. Dzięki programowi oferowanemu przez firmę, można uniknąć długich kolejek, jak w przypadku NFZ i otrzymać szybki dostęp do wizyt u specjalistów – w ciągu maksymalnie 2 tygodni. W przeciwieństwie do innych towarzystw ubezpieczeniowych, SALTUS nie wymaga dokumentacji medycznej ani wypełniania ankiet. Każdy może uzyskać ubezpieczenie zdrowotne w tej firmie. Składka jest zawsze taka sama. Do swojego ubezpieczenia można dołączyć dzieci oraz młodzież do lat 25. Te wszystkie elementy są doceniane w opiniach o ubezpieczeniach SALTUS. Kolejna z nich brzmi tak:

Dokładnie to czego oczekiwałam. Dobre warunki umowy, szybka i miła obsługa. Ubezpieczenia zdrowotne od saltus to jedna z lepszych decyzji, jakie podjęłam. Polecam wszystkim zainteresowanym 😊 ~ Kinga

Finanse i ubezpieczenia 12Pełna oferta ubezpieczeń SALTUS

Ubezpieczenia SALTUS nie dotyczą tylko zdrowia abonentów. Firma wprowadziła do oferty szereg rodzajów ubezpieczeń, dzięki którym możesz zadbać bezpieczeństwo finansowe w razie śmierci, uszkodzenia majątku, czy nieszczęśliwych wypadków. Tak wygląda kompleksowa oferta SALTUS:

Dla firm:

 • Ubezpieczenia zdrowia pracowników,
 • Ubezpieczenia na życie pracowników,
 • Ubezpieczenia uczniów i nauczycieli,
 • Ubezpieczenia majątku firmy.

Dla osób prywatnych:

 • Ubezpieczenia na życie,
 • Ubezpieczenia zdrowotne,
 • Ubezpieczenia majątku,
 • Ubezpieczenia NNW,
 • Ubezpieczenia mieszkaniowe,
 • Ubezpieczenia pożyczek,
 • Ubezpieczenia podróżne,
 • Ubezpieczenia komunikacyjne,
 • Grupowe ubezpieczenia.

Ubezpieczenie SaltusSzeroki zakres ubezpieczeń SALTUS również znajduje odzwierciedlenie w opiniach o SALTUS. Zobacz sam:

Zacząłem od ubezpieczenia podróży w saltus. Kiedy w końcu przyszło do kryzysowej sytuacji za granicą – byłem pozytywnie zaskoczony. Bez dyskusji otrzymałem środki, które tak naprawdę mi się należały. Niestety nie działa to tak w niektórych towarzystwach ubezpieczeniowych. Nie mogę narzekać. Najlepsza opinia o SALTUS ~ Jacek

Ubezpieczenie to nie wydatek. To inwestycja. Wypadki chodzą po ludziach i musisz być tego świadomy. Bądź mądry przed szkodą i ubezpiecz się w SALTUS. Na dobrych warunkach, za rozsądną cenę. Tak jak tysiące Polaków.

Ubezpieczenia SALTUS – kontakt

Telefon: (58) 770 36 90, 801 888 666
E-mail: info@saltus.pl