Szukasz mieszkania w południowej części Gdańska? Poznaj Osiedle Kasztanowe od Necon Developer

0
204
Atrakcyjne mieszkania Gdansk poludnie Necon deweloper 1

Gdańsk Południe to jeden z najdynamiczniej rozwijających się obszarów miasta.  Wiele osób pamięta te okolice jako dzikie łąki i mokradła, w co dzisiaj ciężko uwierzyć.

Obecnie możemy tu podziwiać nowoczesne osiedla, rozbudowaną infrastrukturę, nowe drogi, a co ważne,  sielski charakter został utrzymany jako jeden z ważniejszych atutów podejmowanych inwestycji.Atrakcyjne mieszkania Gdansk poludnie Necon deweloper 1

Kontakt z naturą, bezpieczna odległość od miejskiego zgiełku, pięknie zaaranżowane tereny zielone – to tylko kilka zalet jednej z ciekawszych inwestycji Gdańska Południe. Osiedle Kasztanowe, bo o nim mowa, to dzieło Necon Developer – firmy z ogromną wiedzą, doświadczeniem i jednocześnie nowoczesnym podejściem swoich pracowników.

necon deweloper Gdansk poludnie

Jako Necon Developer, zespół istnieje na rynku  od 2016 roku, ale zarówno właściciele jak i reszta pracowników, działają w branży budowlanej oraz w zakresie realizacji przedsięwzięć deweloperskich ponad dwie dekady.

Osiedle Kasztanowe to swego rodzaju wizytówka firmy i prezentacja jej możliwości. To propozycja dla wymagających klientów oraz osób szukających rozsądnych kompromisów jeśli chodzi o lokalizację.

Deweloper Gdansk Necon osiedle KasztanowePrzyszli właściciele mogą wybierać lokale w trzech nowoczesnych budynkach, oddalonych od hałasu wielkiego miasta, ale jednocześnie pozostających w wygodnej odległości do trójmiejskiej i południowej obwodnicy. Dzięki temu mają zagwarantowany szybki i sprawny transport do centrum Gdańska i nie muszą stawać przed ciężkim wyborem między mieszkaniem w sercu miasta a lokalem w małej miejscowości.

Nowoczesny kompleks znajduje się w kameralnej, otoczonej zielenią okolicy. Jest to miejsce idealne na piesze i rowerowe wycieczki, a także świetna baza wypadowa na Kaszuby. 

Poza pięknem przyrody, osiedle przyciąga rozbudowaną infrastrukturą, co ułatwia codzienne funkcjonowanie. Mieszkańcy mogą cieszyć się sielskim klimatem, a jednocześnie załatwiać swoje sprawy na miejscu, bez konieczności ruszania się do centrum. W zasięgu ręki dostępne są sklepy, punkty usługowe, placówki medyczne, edukacyjne itp.

Gdansk Poludnie Necon DeweloperNiewątpliwym atutem jest także możliwość skorzystania z komunikacji miejskiej. Kursują tu autobusy linii 113, 175 i 213.  Kierowcy natomiast, jak już zostało wspomniane, mogą poruszać się południową i trójmiejską obwodnicą co znacznie usprawnia dojazdy – chociażby do pracy.

Jeśli chodzi o samo osiedle, potencjalni nabywcy mają do wyboru 3 nowoczesne budynki, a w nich łącznie 195 mieszkań – 2-5 pokojowych o metrażu od 38 do 95 m2.  Na parterze lokatorzy mogą cieszyć się dostępem do przestronnych ogrodów, a na wyższych kondygnacjach –  dużych balkonów i tarasów. Takie rozwiązanie daje możliwość wypoczynku na świeżym powietrzu w swoim własnym zacisznym azylu.

Ostatnie sztuki!

Mieszkania w ramach inwestycji Osiedle Kasztanowe sprzedają się w zawrotnym tempie! Na sprzedaż zostało już ostatnie mieszkanie na parterze o powierzchni 67,5 m2. Już dziś jest gotowe do odbioru. Do mieszkania należy komórka lokatorska, a przyszli lokatorzy mają możliwość kupna miejsca parkingowego w hali garażowej.

Nowe mieszkania Gdansk Necon deweloper 3Udogodnieniem dla mieszkańców są także cichobieżne windy usprawniające komunikację między piętrami, podziemne miejsca parkingowe i komórki lokatorskie gdzie można przechować np. rowery.

Osiedle Kasztanowe to jak sama nazwa wskazuje – miejsca do rekreacji i wypoczynku otoczone pięknymi kasztanowcami. Nie brakuje placów zabaw dla dzieci oraz miejsc do sąsiedzkiej integracji dla dorosłych.

Zaletą, o której nie można zapomnieć są konkurencyjne ceny mieszkań. Dodatkowo na stronie inwestycji można skorzystać z zakładki „Oferta tygodnia”. Obecnie wielką okazją jest także możliwość nabycia mieszkania „pod klucz” z 50% rabatem.

Nowe mieszkania Gdansk Necon deweloper 1Osoby zainteresowane zakupem mieszkania w z dala od wielkomiejskiego zgiełku, z jednoczesną możliwością sprawnego transportu do centrum, koniecznie powinny zapoznać się z ofertą Necon Developer. Osiedle Kasztanowe to odpowiedź na potrzeby wymagających klientów o sprecyzowanych oczekiwaniach.

Dane kontaktowe:

Tel. +48 604 487 380 

Tel. +48 58 33 33 013

E – mail.: sprzedaz@necon.com.pl