Access Cosciousness®, Access Bars® i Symfonia Możliwości, czyli co musisz wiedzieć o sposobach na poznanie siebie

0
590
Szkolenia access Bars

Nowy rok to dobry moment, by zadać sobie pytanie czy jest się szczęśliwym, spełnionym i świadomym własnych potrzeb? Zmiany są dobre, a najlepiej zacząć od siebie i wyeliminować to, co toksyczne, odbierające energię i zadowolenie z życia. Techniki pomagające na nowo odkryć siebie od lat zna i promuje Maja Lesińska w Natural Flow. Sesje Access Cosciousness®, Access Bars® i Symfonia Możliwości to najnowsze propozycje, na które w nowym roku zaprasza założycielka wyjątkowego na mapie Trójmiasta Natural Flow.

Poznaj siebie w Natural Flow. Jakie są możliwości?

Natural Flow w Gdańsku stworzone przez Maję Lesińską to wyjątkowe miejsce, w którym pacjenci uczą się poznawać własne potrzeby, odnajdują w sobie nową energię, poznają siebie. Choć wielu jest sceptyków tego rodzaju terapii, to o sukcesie podejścia Mai do osób szukających nowej jakości życia świadczy liczba setek ludzi, którzy nauczyli się słuchać wewnętrznego „ja”, pożegnali chroniczne zmęczenie, wypalenie zawodowe, kompleksy i bóle, z którymi nie poradzili sobie w czasie leczenia konwencjonalnego.

Symfonia Możliwości Natural FlowZałożycielka Natural Flow to terapeutka pracująca z ludźmi już prawie dwie dekady. W swojej ofercie ma sesje:

 • Access Bars®, Access Cosciousness®,
 • Access Energetic Facelift®,
 • Access Body Process®,
 • sesję pracy manualnej z ciałem,
 • sesję facylitującą,
 • terapię czaszkowo-krzyżową,
 • masaż Kobido,
 • sesję SOP – Symfonia Możliwości.

Access Cosciousness® – co to jest i dla kogo?

Jeśli czujemy, że coś w naszym życiu jest nie tak, że chcemy zmian, ale nie do końca wiemy jak to zrobić, to Access Cosciousness® jest najlepszym pierwszym zestawem narzędzi, by dokonać zmiany. – Dzięki Access zmieniłam swoje życie i zaczęłam na nowo odkrywać siebie poza osądem, punktami widzenia innych ludzi i schematami, w których funkcjonowałam latami – mówi Maja Lesińska z Natural Flow.

Access CosciousnessCelem Access Cosciousness® jest osiągnięcie Świadomości i Jedności, czyli umiejętności bycia obecnym w każdym momencie swojego życia, bez oceniania niczegoakceptowania tego, co zsyła Wszechświat. Wyzbycie się manii osądzania kogokolwiek lub czegokolwiek pozwala inaczej spojrzeć na rzeczywistość, daje szansę na kreowanie wszystkiego w życiu. Twórcą tej techniki zmiany myślenia jest Gary Douglas. Sesje Access Cosciousness® w pełni otwierają umysł i rozluźniają wszelkie napięcia, a w Natural Flow szkolenia te prowadzone są indywidualnie i doskonale uzupełnia się z innymi technikami: Access Bars® i Access Energetic Facelift®.

Sesje Access Bars® także dla dzieci

Maja Lesińska od lat zachęca swoich klientów do korzystania z metody Access Bars®, która polega na dotykaniu głowy w 32 odpowiednich punktach, w których kumulują się stres, powody frustracji, oceny innych osób na nasz temat, powody bezsenności i przemęczenia. Delikatny dotyk terapeutki powoduje rozładowanie złych napięć, a dalej – oczyszczenie, rozluźnienie, spokój.

Access bars dla dzieci Natural FlowSesja Access Bars® jest bardzo prosta w przebiegu i przyjemna. U dorosłych trwa około godziny, dla dzieci wystarczy już 10-15 minut spotkania z terapeutką, by także odczuły pozytywny wpływ metody i zmianę samopoczucia. Dlaczego warto zabrać dziecko na Access Bars®? Dzieci i młodzież, nie mniej niż dorośli, a może i bardziej odczuwają skutki zamknięcia w domach w czasie pandemii, frustracji wynikających ze zdalnego nauczania, negatywne skutki nadużywania smartfonów i komputerów. Wszystko to bardzo wpłynęło na jakość nawiązywania kontaktów z rówieśnikami. Współżycie pod jednym dachem z zestresowanymi dorosłymi także nie pomaga…

Efekty sesji Access Bars® u dzieci

Maja Lesińska w Natural Flow bardzo precyzyjnie obserwuje wpływ sesji Access Bars® na dzieci i młodzież. Już sam przebieg terapii jest inny, bo dzieci znacznie szybkiej „odpływają”, czyli zasypiają zrelaksowane w czasie spotkania i szybko widać u nich spadek napięcia.

Szkolenia Access BarsOto zaledwie kilka efektów zaobserwowanych u większości małych pacjentów Natural Flow podczas sesji Access bars dla dzieci:

 • zmiana w sposobie komunikacji, łatwość nawiązywania relacji
 • poprawa koncentracji, łatwość uczenia się
 • lepsza kreatywność
 • wzrost pewności siebie i samodzielności
 • zanik moczenia się (jeśli zachodziło u dziecka)
 • rozluźnienie, likwidacja stresu, lepszy sen

Rodzicu, poznaj Access Bars® i pracuj ze swoim dzieckiem!

Dla wszystkich rodziców opornych na przyprowadzenie dziecka na sesję, Maja Lesińska znalazła alternatywę. Szkolenie z metody Access Bars® dla rodziców trwa jeden dzień, około 8 godzin. W tym czasie dorosły człowiek uczy się jak pracować z dzieckiem, z którym zresztą może przyjść na szkolenie. Wspólne „masowanie” jest częścią kursu, a regularnie stosowane później w domu, nawet 15 minut dziennie, przynosi szybkie, wymierne i długotrwałe efekty nie tylko dla dziecka, ale dla całej rodziny żyjącej w harmonii.

Symfonia Możliwości, czyli taniec z energią – co to takiego?

Maja Lesińska chętnie dzieli się z innymi tym, co sama przeżyła. Jedną z najnowszych metod pracy z ludźmi jest Symfonia Możliwości. Energetyczna sesja na ciele jest czymś, co założycielka Natural Flow na swojej drodze spotkała zupełnie przypadkiem podczas jednego ze szkoleń.

Natural Flow GdanskSymfonia Możliwości (z ang. Symphony od Posibillities) to sesja energetyczna. Nie jest to terapia ani sesja uzdrawiająca. W czasie tej inicjacji wyzwala się z ciała wzmacniająca energia. Podczas tego „energetycznego tańca” poruszamy się w polu magnetycznym, w którym zachodzą oczekiwane przez pacjenta zmiany, o które sam prosi w stworzonej do tego przestrzeni. Tematem sesji może być jakaś sytuacja z życia, relacja z człowiekiem, problem z czymść (finanse, biznes, egzamin).

Jak podkreśla Maja: – Wszystko jest energią, również to co sam stworzyłeś w swojej podświadomości, by zablokować sobie możliwości zmiany wszystkiego o czym tylko zamarzysz.

Sesja Symfonia Możliwości najlepiej sprawdza się w bezpośrednim kontakcie 1:1, choć jest dostępna także w formule on-line. O wszystkie szczegóły zapytaj w Natural Flow w Gdańsku przy ul. Kazimierza Porębskiego 9 lub sprawdź na stronie: natural-flow.pl.