Organizujesz imprezę okolicznościową? Zrób wrażenie na gościach i zabierz ich nad samo morze

0
270
Restaruacja przy plazy Gdansk

Wyjątkowe wydarzenie wymaga nietuzinkowej oprawy. Urodziny, rocznica, przyjęcie ślubne czy świętowanie ważnego awansu to takie momenty w życiu, kiedy marzy nam się spotkanie z rodziną i bliskimi w magicznej atmosferze i czas spędzony przy pysznym jedzeniu, w eleganckim wnętrzu, gdzie goście poczują się dopieszczeni, a my nie będziemy martwić się nakrywaniem do stołu czy czasochłonnym sprzątaniem, prawda?

Nowe trendy: imprezy okolicznościowe nad morzem

Coraz więcej osób decydując się na organizację imprezy okolicznościowej wybiera do tego miejsca, które nie kojarzą się z domem, przygotowaniami, sprzątaniem i sterczeniem w kuchni. Ważne wydarzenie ma być okazją do celebrowania chwili nie tylko dla gości, ale przede wszystkim gospodarza. Imprezy okolicznościowe nad morzem to nowy trend w tego rodzaju eventach. Organizatorzy przyjęć wybierają bardzo często Gdańsk z uwagi na atrakcyjność tego miasta, mnogośc rozrywek, dobry dojazd z niemalże każdego miejsca w kraju czy sąsiedztwo z innymi ciekawymi kurortami nad morzem.

Bistro B13 Gdansk jelitkowoRestauracja blisko plaży – Gdańsk Jelitkowo

Wyobraź sobie urodziny nad morzem, czy też inną ważną dla Ciebie okazję, a do tego uśmiechniętych gości w pięknej restauracji przy plaży. Jeśli już masz ten obraz w głowie to pewnie ciężko będze zrezygnować z realizacji tej wizji. Dlatego przedstawiamy Restaurację B13 właśnie tuż przy plaży, nad samym morzem w Gdańsku tętniącym życiem.

Imprezy okolicznościowe to domena Restauracji B13 w Gdańsku. Ten lokal to coś więcej niż jedzenie. Wyjątkowy klimat, który zapada w pamięci na lata, szum fal dobiegający do eleganckich, ale przy tym przytulnych wnętrz, fachowa obsługa i niebanalna kuchnia łącząca smaki środziemnomorskie z lokalnymi to coś, co doda niepowtarzalności każdej okazji, nie tylko na urodziny czy rocznicę.

Bistro B13 restauracja blisko plazy GdanskImprezy okolicznościowe i spotkania biznesowe w Gdańsku

B13 Restaurant&Bar to miejsce dedykowanie nie tylko na imprezy okolicznościowe, ale i na spotkania biznesowe. Obsługa lokalu zajmuje się wszystkim od A do Z. Rezerwując temin na ważne dla Ciebie wydarzenie (do 50 osób), zrzucasz ze swoich barków obowiązek wykonywania czegokolwiek poza zaproszeniem gości i wystrojeniem się. Obsługa doradza menu, podpowiada sprawdzone i praktyczne rozwiązania w tym zakresie, zapewnia dekorację wnętrza na Twoje życzenie, zachowując przy tym unikalny, nadmorski klimat będący stałą częścią aranżacji wnętrza. Klienci od lat cenią sobie naturalny, wysmakowany design i bardzo często na jego podstawie wracają w progi B13. Urodziny nad morzem jako impreza tematyczna? Nie ma sprawy. Zespół lokalu jest otwarty także na takie oczekiwania gości.

Dodatkowa oferta na urodziny i nie tylko

Dobre jedzenie, doświadczona obsługa i dekoracje to nie wszystko, czego organizator imprezy okolicznościowej wymaga. Dlatego zespół B13 Restaurant&Bar po latach doświadczenia w przygotowywaniu imprez nad morzem zapewnia też dodatkowe usługi:

  • noclegi w Villi Bałtyckiem, apartamenty nad morzem,
  • dwie sale restauracyjne z nagłośnieniem,
  • możliwość rezerwacji ogrodu zimowego,
  • degustacja win z sommelierem,
  • kompozycja indywidualnego menu na życzenie,
  • bezpłatny parking dla gości,
  • organizacja koncertów na żywo, animatorów dla dzieci, komików.

Restauracja przy plazy GdanskImpreza okolicznościowa szyta na miarę Twoich potrzeb

Każda impreza zamknięta organizowana w restauracji B13 jest wyjątkowa nie tylko dlatego, że jest przy plaży, nad samym morzem w urokliwym Gdańsku, ale z uwagi na „uszycie” jej na miarę potrzeb klienta. Każdy przysmak, który wychodzi z kuchni, każda dekoracja czy dodatkowa atrakcja ma być taka, jaką wymarzy sobie osoba celebrująca ważną chwilę w swoim życiu. W czasie zamawiania usługi otrzymasz gotowe propozycje oparte na wieloletnim doświadczeniu zespołu, ale każda Twoja uwaga zostanie uwzględniona. Wykorzystaj nadchodzącą ważną dla Ciebie okazję, by spędzić czas z bliskimi w restauracji nad morzem, która na długo zapadnie w pamięci gości i będzie wspomnieniem na całe życie.

Restauracja blisko plaży w Gdańsku – kontakt

58 585 40 20
b13@b13restaurantandbar.pl