Wybór najlepszych kaw o tradycyjnym sposobie palenia

0
148
kawy mielone ziarniste palone cafe creator sklep producent 20
kawy mielone ziarniste palone cafe creator sklep producent 20

Poranna kawa jako zastrzyk energii, filiżanka małej czarnej z przyjaciółmi, aromatyczna arabika do ulubionego ciasta… Picie kawy to dla wielu z nas codzienny rytuał, któremu naprawdę trudno się oprzeć jeśli znajdziemy swój ulubiony gatunek.

Kawa palona

Szukając naszego wymarzonego smaku, warto skorzystać z oferty sklepów, które nie tylko sprzedają, ale również samodzielnie produkują kawę. Możemy wtedy liczyć na wysoką jakość asortymentu i naprawdę niepowtarzalny smak. Miejscem, które warto poznać, ze względu na bogactwo smaku i aromatu jest Cafe Creator.

Kawy palone, mielone, ziarniste

Jest to sklep, który powstał dzięki ogromnemu doświadczeniu jego właścicielki – Ewy Jankowskiej. Jej pasja, 40 letnie doświadczenie zdobyte w Poznańskiej Palarni Kawy Astra oraz liczne podróże i szkolenia, zaowocowały rozpoczęciem samodzielnej produkcji, absolutnie wyjątkowych kaw.

Sklep – kawy palone, mielone, ziarniste

Ponadto kupimy tu również wysokiej jakości herbaty białe, zielone, czarne, z owocami oraz specjalne herbaty funkcjonalne. Cafe Creator to jednak przede wszystkim tradycja palenia kaw.  Są one ręcznie palone i chłodzone jedynie powietrzem, dzięki czemu uzyskany aromat jest tak wyjątkowy i bogaty.

Klasyczna technologia palenia i dbałość o każdy detal, sprawiają, że tutejsze kawy trafiają w nawet najbardziej wyszukane gusta i zachwycają swoją lekkością oraz finezją  największych koneserów.