Naklejki na ścianę – wyczaruj magiczną przestrzeń dla swojego dziecka!

0
161
naklejki na sciane dla dzieci do przedszkola sklep bobom e1529918575644
naklejki na sciane dla dzieci do przedszkola sklep bobom e1529918575644

Dzieciństwo to wyjątkowy czas zabawy, poznawania świata, intensywnego odbierania różnych bodźców. Aby nasze pociechy rozwijały się prawidłowo, kształtując swoją wrażliwość i kreatywność, bardzo ważne jest otoczenie w jakim przebywają.

Naklejki ścienne dla dzieci

Wiedząc o tym, coraz więcej rodziców zwraca uwagę na aranżację dziecięcych pokoi, tak, aby stworzyć maluchom wyjątkowe miejsce i przyjazne otoczenie. Bardzo popularnym elementem wystroju stały się naklejki ścienne dla dzieci.

Sopot zwiedzanie z dzieckiem

Projekt, który zasługuje na szczególną uwagę to naklejki na ścianę BOBOM tworzone przez pasjonatów, absolwentów Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Jak sami mówią, ich praca jest efektem bacznych obserwacji dzieci, ich potrzeb i zainteresowań, a także aktywnego działania w branży wnętrzarskiej i graficznej.

Zawieszki samochodowe do samochodu dla dzieci

Dzięki temu ich naklejki na ścianę wyróżniają się oryginalnymi barwami, kształtami i motywami. W ofercie BOBOM znajdziemy m.in. naklejki z motywami zwierzęcymi, naklejki kropki, naklejki baloniki, drzewa, zawieszki do aut oraz funkcjonalne naklejki miarki wzrostu dla dzieci.

Miarki wzrostu dla dzieci sklep Bobom

To również sposób na umilenie czasu np. w przedszkolu czy u lekarza, ponieważ naklejki można zastosować również poza domem. Oprócz ścian nadają się one także do ozdabiania mebli, drzwi i innych płaskich powierzchni, a materiał z jakiego są wykonane jest bezpieczny dla dzieci.

Ich umieszczenie na ścianie i w innych miejscach jest bardzo łatwe i nie wymaga żadnych szczególnych umiejętności, co jest zdecydowanym atutem. Każdy rodzic, który chce stworzyć swojemu dziecku przyjazną, kolorową i inspirującą przestrzeń powinien poznać ofertę BOBOM, ponieważ jest naprawdę wyjątkowa.