naklejki na sciane dla dzieci do przedszkola sklep bobom e1529918575644
naklejki na sciane dla dzieci do przedszkola sklep bobom e1529918575644

Dzieciństwo to wyjątkowy czas zabawy, poznawania świata, intensywnego odbierania różnych bodźców. Aby nasze pociechy rozwijały się prawidłowo, kształtując swoją wrażliwość i kreatywność, bardzo ważne jest otoczenie w jakim przebywają.

Naklejki ścienne dla dzieci sklep Bobom

naklejki-baloniki-dla-dzieci-sklep-bobom-1

Wiedząc o tym, coraz więcej rodziców zwraca uwagę na aranżację dziecięcych pokoi, tak, aby stworzyć maluchom wyjątkowe miejsce i przyjazne otoczenie. Bardzo popularnym elementem wystroju stały się naklejki ścienne dla dzieci.

Sopot zwiedzanie z dzieckiem

naklejki-na-sciane-drzewo-sklep-bobom-6

Projekt, który zasługuje na szczególną uwagę to naklejki na ścianę BOBOM tworzone przez pasjonatów, absolwentów Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Jak sami mówią, ich praca jest efektem bacznych obserwacji dzieci, ich potrzeb i zainteresowań, a także aktywnego działania w branży wnętrzarskiej i graficznej.

Zawieszki samochodowe do samochodu dla dzieci

Dzięki temu ich naklejki na ścianę wyróżniają się oryginalnymi barwami, kształtami i motywami. W ofercie BOBOM znajdziemy m.in. naklejki z motywami zwierzęcymi, naklejki kropki, naklejki baloniki, drzewa, zawieszki do aut oraz funkcjonalne naklejki miarki wzrostu dla dzieci.

Miarki wzrostu dla dzieci sklep Bobom

miarka-wzrostu-dla-dzieci-na-sciane-naklejka-sklep-bobom-4

Naklejki ścienne dla dzieci to nie tylko element wystroju, ale również funkcjonalne materiały dydaktyczne, które uczą od pierwszych etapów rozwoju dziecka – linearności, rozpoznawania kształtów, do kolejnych – kolory, kontrasty, rozpoznawanie i nazywanie zwierzątek, imiona i opowieści.

To również sposób na umilenie czasu np. w przedszkolu czy u lekarza, ponieważ naklejki można zastosować również poza domem. Oprócz ścian nadają się one także do ozdabiania mebli, drzwi i innych płaskich powierzchni, a materiał z jakiego są wykonane jest bezpieczny dla dzieci.

Naklejki kropki sklep Bobom

Ich umieszczenie na ścianie i w innych miejscach jest bardzo łatwe i nie wymaga żadnych szczególnych umiejętności, co jest zdecydowanym atutem. Każdy rodzic, który chce stworzyć swojemu dziecku przyjazną, kolorową i inspirującą przestrzeń powinien poznać ofertę BOBOM, ponieważ jest naprawdę wyjątkowa.

Osoby zainteresowane, zachęcamy do bezpośredniego  kontaktu z projektantami:

Dane kontaktowe:

Monika Świerżewska

projektantka | współwłaścicielka

monika@bobom.pl

tel. kom. + 48 504 070 117

Adam Świerżewski

projektant | współwłaściciel

adam@bobom.pl

tel. kom. + 48 510 073 534

Adres pracowni

Polska, 80-245 Gdańsk – Wrzeszcz

ul. Partyzantów 62/9

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here