czapki ze sluchawkami bluetooth 38
czapki ze sluchawkami bluetooth 38

Trening biegowy dla wielu z sportowców to aktywność, którą podejmuje się cały rok.  Bardzo ważna kwestią jest więc dopasowanie odzieży do pory roku, tak aby nie było nam zimno, a z drugiej strony, żebyśmy zbytnio się nie przegrzali.

Spośród wielu elementów takich jak buty, koszulki, spodnie/ getry czy kurtka, na nasza uwagę zasługuje również nakrycie głowy.

Czapka jest częścią garderoby, którą wbrew pozorom często należy nosić również wiosną, a niekiedy nawet latem. Nie żyjemy w upalnym klimacie, a jeśli mieszkamy np. nad morzem gdzie często występuję silny wiatr, czapka na pewno się przyda

Czapki ze słuchawkami

czapki ze sluchawkami bluetooth

Oczywiście, ważne jest aby dobrać odpowiedni materiał –  cieńszy niż w przypadku czapki zimowej. Miłośnicy sportowych nowinek, powinni wypróbować ciekawego połączenia, a mianowicie czapki ze słuchawkami.

Jest to prawdziwy hit – zwłaszcza wśród biegaczy, ponieważ chroni głowę, a jednocześnie umożliwia przyjemny trening z ulubiona muzyką w uszach. Dodatkowy atut to możliwość  prowadzenia rozmów telefonicznych bez konieczności angażowania rąk.

Czapki ze słuchawkami dla biegaczy

czapki ze sluchawkami bluetooth 4

Co bardzo ważne czapka bluetooth jest produktem naprawdę solidnym jakościowo – zarówno jej wykonanie, materiał jak i jakość dźwięku są na bardzo  wysokim poziomie. Producent daje wybór wielu modeli, kolorów i materiałów – w ofercie znajdują się czapki sportowe, codziennie, zimowe, handmade.

Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie, a dla tych, którzy chcą wykazać się kreatywnością istnieje możliwość stworzenia własnej spersonalizowanej wersji nakrycia głowy. Można to zrobić  poprzez samodzielne dobieranie słuchawek, które da się  wyjmować i przekładać do innych nakryć głowy tej firmy.

Czapki ze słuchawkami to nie tylko funkcjonalny, ale i ciekawy wizualnie gadżet, który może stać się modnym elementem garderoby.

Jeśli szukacie wygodnej czapki do codziennych treningów i lubicie biegać z muzyką w uszach, zachęcamy do wypróbowania tego produktu!

4 KOMENTARZE

  1. Bardzo fajny wynalazek 🙂 Wcześniej się denerwowałam jak w trakcie biegania słuchawki wypadały mi z uszu, a teraz w końcu problem rozwiązany. Poza tym bardzo dobre jakościowo czapy 🙂

  2. Jak usłyszałem od kumpla a czapce ze słuchawkami to wydało mi się to śmieszne, ale jak zobaczyłem i przetestowałem- uważam, że zajebi** patent! Mega wygoda i fajnie wygląda.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here