Zabiegi poprawiające wygląd piersi instytut babiana gdansk 2

Piersi to bardzo delikatna część kobiecego ciała. Każdy przyrost i spadek wagi powoduje zmianę ich kształtu i utratę jędrności.  

Szczególnie widoczne i niekorzystne zmiany obserwują panie po okresie ciąży i karmienia piersią. Piersi tracą swoją objętość a skóra elastyczność. Często pojawiają się też rozstępy.

Zabiegi poprawiające wygląd piersi

Zabiegi poprawiające wygląd piersi instytut babiana gdansk 1

Na szczęście istnieją zabiegi, które pod warunkiem, że będą wykonane przez profesjonalistów – kosmetologów, mogą znacząco poprawić wygląd piersi i pozbawić kobiety kompleksów.

Najskuteczniejsze zabiegi upiększające na piersi to:

Mezoterapia mikroigłowa – nowoczesny, bezpieczny zabieg z użyciem dermarollera. Urządzenie wykonuje mikronakłucia, przez które wprowadza się do skóry specjalny preparat odżywczy i stymulujący. Dzięki tej metodzie pobudzana zostaje produkcja elastyny i kolagenu, co korzystnie wpływa na wygląd skóry i niweluje niedoskonałości- np. rozstępy. Zabieg jest bezbolesny.

ReFirme – zabieg liftingujący stosowany najczęściej na piersi, dekolt, szyję, twarz czy dłonie. Metoda jest całkowicie bezpieczna i nieinwazyjna, a jej efektem jest redukcja zmarszczek, zwiotczeń i innych oznak starzenia.

Zabieg polega na wykorzystaniu prądu biopolarnego RF oraz światła IPL, które podawane są do skóry specjalnym urządzeniem Syneron, tak aby skutecznie wpływać na włókna kolagenowe.

Zabieg jest bezbolesny dzięki użyciu żelu chłodzącego.  Na samym początku dobierana jest odpowiednia temperatura oraz pozostałe parametry urządzenia. Następnie z pomocą specjalnego aplikatora przykładanego bezpośrednio do miejsc wymagających liftingu, podawana jest wiązka światła i prądu, które działają na głębokie warstwy skóry. Zmiany w wyglądzie widoczne są po ok. 4 tygodniach od zabiegu. Skóra jest wyraźnie ujędrniona i wygładzona.

Zabiegi poprawiające wygląd piersi instytut babiana gdansk 3 1

Panie, które szukają skutecznych sposobów na poprawienie wyglądu swoich piersi,  koniecznie powinny spróbować powyższych metod – najlepiej w salonach z wieloma rekomendacjami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here