Gdzie wybrać się na walentynki w Sopocie? Najciekawsze miejsca na święto zakochanych

0
237
Walentynki Sopot 2022

Walentynki już niedługo, a my nadal nie mamy żadnych planów? – to nie problem! Sopot oferuje zakochanym szeroki zakres możliwości w tym dniu. Romantyczna kolacja w restauracji, koncert lub dzień w SPA to tylko niektóre z atrakcji w Sopocie na święto zakochanych.

Miłość powinniśmy okazywać codziennie, a nie tylko od święta. 14 luty to jednak szczególny dzień, w którym najlepiej poświęcić się w całości swojej drugiej połówce. Walentynki w Sopocie to częsty wybór wielu osoób – co roku setki zakochanych przyjeżdzają do kurortu aby rozkoszować się okolicznymi atrakcjami, czyli restauracjami, klubami i prestiżowymi hotelami.

Walentynki Sopot 2022Oferta Sopot na walentynki 2022:

Walentynki Sopot restauracje

Kolacja walentynkowa przy świecach, w ekskluzywnej restauracji brzmi naprawdę obiecująco. Na mapie kurortu znajdziemy mnóstwo lokali, które przygotowują specjalne menu z wyjątkowymi daniami na święto zakochanych. Restauracje w Sopocie to miejsca o niepowtarzalnym klimacie, z romantyczną muzyką i świetną obsługą, czyli wszystkim tym, czego potrzebujemy do udanego wieczoru walentynkowego. 

Sopot walentynki ofertaWalentynki Sopot luksusowy hotel Spa

Dlaczego nie sprawić sobie trochę luksusu i przyjemności w Walentynki? Hotele SPA w Sopocie przygotowały na tą okazję specjalne pakiety dla dwojga, które pozwolą zapomnieć o codziennych zmartwieniach i spędzić miło czas ze swoją miłością. W Ofercie hoteli SPA znajdziemy między innymi:

  • Baseny,
  • masaże dla par,
  • sauny,
  • zabiegi odnowy biologicznej.

Walentynki Sopot zabawa w klubie 

Dla osób szukających wrażeń i lubiących dobrą zabawę można polecić sopockie kluby. Dobra muzyka, smaczne drinki, tańce do rana i towarzystwo bliskiej osoby u boku mogą okazać się idealnym sposobem na spędzenie walentynek. 

Walentynki w SopocieCatering walentynkowy w Sopocie – romantyczna kolacja we dwoje 

Oferta gastronomiczna Sopotu jest także dostosowana do par, które preferują spędzenie walentynek w domowym zaciszu. Tutejsze restauracje opracowały na ten dzień menu walentynkowe z możliwością dowozu prosto do drzwi. Dzięki temu nie musimy tracić czasu na przygotowywanie skomplikowanych potraw, tylko rozkoszować się wzajemnym towarzystwem.