Kompleksowe wykończenia wnętrz – najlepsza firma w Gdańsku

0
524
Usługi remontowe Gdańsk firma budowlana wykończenia Remmac 22

Znalezienie dobrej firmy świadczącej usługi budowlane, czy oferującej wykończenie mieszkań pod klucz, to nie lada wyzwanie. Owszem – istnieje dużo takich przedsiębiorstw, ale nigdy nie wiemy czy trafimy na dobrych fachowców. Najlepiej więc przy wyborze kierować się opiniami klientów – można je znaleźć w internecie lub zdobywać pocztą pantoflową- pytając wśród rodziny czy znajomych.

Kompleksowe remonty Gdańsk

W Gdańsku dobrymi opiniami cieszy się firma Remmac – to zespół pracowników z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej oraz praktyczną wiedzą.

Firma działa na terenie Trójmiasta i okolic, świadcząc następujące usługi:

  • usługi budowlane i remontowe – prace wyburzeniowe, wylewki, murowanie, tynkowanie, szpachlowanie, montaż drzwi i okien, montaż i budowa kominków,
  • kompleksowe wykończenie wnętrz – malowanie, tapetowanie, układanie glazury, układanie terakoty, układanie paneli podłogowych i ściennych, wykonanie zabudowy g-k, konstrukcja sufitów podwieszanych, zabudowa wnęk,
  • instalacje hydrauliczne – wykonywanie nowych i modernizacja starych instalacji, wykonywanie pionów kanalizacyjnych i wodnych, biały montaż, podłączenie pralek, zmywarek,
  • instalacje elektryczne – montaż instalacji elektrycznych, pomiary ochronne i pomontażowe, wykonanie ogrzewania elektrycznego, montaż sieci teletechnicznych i komputerowych, montaż oświetlenia.

Wykończenie pod klucz Gdańsk

Cechy wyróżniające tę firmę to rzetelność, terminowość, indywidualne podeście do każdego klienta oraz kompleksowość usług. Możemy bowiem liczyć na wsparcie na każdym etapie – zaczynając od przygotowania projektu, przez zakup odpowiednich materiałów po realizację zlecenia i prace porządkowe po jego zakończeniu.

Usługi budowlane Gdańsk

Remonty, wykończenie pod klucz i wszelkie usługi budowlane dotyczą nie tylko domów i mieszkań, ale również powierzchni biurowych.