Małe Szczęścia – przywróć uśmiech swojemu dziecku

0
206
Fundacja poznań małe szczęścia działania e1470395289162
Fundacja poznań małe szczęścia działania e1470395289162

Rodzicielstwo to bez wątpienia największa radość i wyzwanie w życiu. Każdy z nas chce zapewnić swoim pociechom jak najlepsze dzieciństwo, chroniąc je, dbając i rozwijając jego pasje.

Niestety sytuacja życiowa nie zawsze pozwala nam na pełne wsparcie. W obliczu poważnej choroby jesteśmy czasami bezradni i nie stać nas na kosztowne leczenie, albo z powodu trudnej sytuacji materialnej nie możemy pomóc dziecku w edukacji i rozwijaniu zainteresowań.

Małe szczęscia fundacja poznań

Fundacja Małe Szczęścia  – działania

Właśnie dlatego powstała Fundacja Małe Szczęścia, która od 2013 roku niesie pomoc potrzebującym dzieciom i ich rodzinom. Wsparcie fundacji dotyczy szeroko rozumianej profilaktyki zdrowotnej – niesienia pomocy osobom dotkniętym poważnymi, trudno uleczalnymi chorobami oraz tym, którzy czekają na drogie zabiegi medyczne, a także udzielania pomocy szpitalom i placówkom medycznym.

MAłe szczęscia akcje fundacja małe talenty poznań

Poza aspektem zdrowotnym Małe Szczęścia pomaga placówkom wychowawczym, oświatowym i opiekuńczym, a także osobom oraz instytucjom o ważnym znaczeniu społecznym, będącym w ciężkiej sytuacji materialnej.

Małe talenty fundacja poznań małe szczęśćia

 Akcja Małe Talenty – Fundacja Małe Szczęścia

Małe talenty poznań fundacja

Dużą popularnością cieszy się również wspierana przez Fundację inicjatywa „Małe Talenty”, dzięki której wyjątkowo uzdolnione dzieci mają szansę na rozwijanie swoich pasji i zainteresowań pod okiem profesjonalistów. Z zeszłorocznej edycji skorzystało 3 dzieci: Wiktoria – tancerka, Kacper – pianista i Dominik – śpiewak operowy. Dzięki akcji „Małe Talenty” z każdym dniem widać ich postępy oraz wielką radość, którą dzielą z rodzicami.

Fundacja poznań małe szczęścia działania

Pamiętajmy, że nie jest wstydem poprosić o pomoc, kiedy w grę wchodzi szczęście dziecka.
Rodziców, opiekunów i wszystkich, którzy widzą wokół siebie utalentowane dzieci, nie mające możliwości na rozwój swoich pasji, zachęcamy do skorzystania z oferty Fundacji Małe Szczęścia.

Polecamy:

maleszczescia.pl/