Maski antysmogowe i antyalergiczne wiosną

0
191
Maski antysmogowe Broyx maski antyalergiczne

Maski antysmogowe cieszą się coraz większą popularnością – szczególnie w okresie jesienno – zimowym. W sezonie grzewczym niestety wciąż  wiele osób pali w kominkach i piecach niedozwolonymi materiałami, dlatego w powietrzu unosi się smog.

granatowa maska antysmogowa Broyx Alfa 2

Wiosna  i lato to dla wielu osób czas, kiedy można zrezygnować z noszenia masek ochronnych, ale tego typu „gadżet” przyda się z pewnościom alergikom. Nie każdy wie, że dobrej jakości maski antysmogowe to również skuteczna ochrona przed alergenami  np. pyłkami roślin.

Godne polecenia są maski antyalergiczne.czarna maska antysmogowa Broyx delta 1

W ofercie sklepu znajdziemy m.in produkty przydatne do uprawiania sportów rekreacyjnych w przestrzeni miejskiej. Asortyment BROYX to np. łyżwy, rolki i wrotki, hulajnogi, deskorolki  oraz wyżej wspomniane maski antysmogowe i antyalergiczne.

To co wyróżnia firmę to wdrażanie innowacyjnych rozwiązań gwarantujących skuteczność i bezpieczeństwo użytkowania. Marka BROYX stworzona została przez pasjonatów z szeroką wiedzą na temat sprzedawanych produktów.

Broyx maska antysmogowaJeśli chodzi o maski filtrujące, klienci mają tu do wyboru najwyższej jakości certyfikowane maski sportowe.

Są to dokładnie 2 modele:

– Maska antysmogowa BROYX ALFA – wykonana  z ażurowej włókniny poliestrowej. Zapewnia  maksymalną paroprzepuszczalność i odprowadzenie potu na zewnątrz ( dobra na ciepłe dni),

– Maska antysmogowa BROYX DELTA – wykonana z neoprenu chroniącego przed chłodem. Dodatkowo  posiada stabilizujące mocowanie wokół uszu ( odpowiednia na jesień i zimę).

maska antysmogowa Broyx PolskaZaprezentowane maski to skuteczna ochrona przed:

– pyłami PM10, PM2.5, PM0.3 i mniejszymi,

– aerozolami,

– smogiem,

– alergenami wziewnymi,

– benzopirenem.

Ich działanie jest tak wyjątkowe dzięki czterowarstwowemu, wymiennemu filtrowi z warstwą węgla aktywnego i włókniny elektrostatycznej HEPA E12 99,5%.

czarna maska antysmogowa Broyx deltaOferta BROYX Polska to produkty, których skuteczność poparta jest badaniami. Ich certyfikacja została przeprowadzona w jednym z najlepszych ośrodków w Polsce tj. Centralnym Instytucie Ochrony Pracy (CIOP) w Łodzi. Dzięki temu użytkownicy masek mogą mieć pewność, że spełniają one swoją funkcję.