Maski antysmogowe – skuteczna ochrona przed zanieczyszczonym powietrzem

10
157
Maski antyalergiczne

Zanieczyszczone powietrze i smog w wielkich miastach to realny problem, o którym mówi się coraz częściej. Wiele osób odczuwa to na swoim zdrowiu- alergie, astma, duszności, a nawet nowotwory płuc, mają bezpośredni związek z tym co wdychamy.

Maska antysmogowa

Właśnie z tego powodu na rynku pojawiają się maski przeciwsmogowe, które mają chronić nas przed negatywnymi skutkami skażonego powietrza. Jedną ze sprawdzonych firm, od której możemy kupić skuteczną maskę jest Respro.

Maski antysmogowe

Respro to firma z Wielkiej Brytanii, która działa już od 1993 roku. Jej produkty to gwarancja najwyższej jakości, bezpieczeństwa użytkowania oraz co najważniejsze- skuteczności. W ich ofercie znajdziemy maski, które ogólnie możemy podzielić na te do stosowania codziennego, oraz do uprawiania sportu.

Kupimy tu m.in.

 • maski antysmogowe,
 • maski dla alergików
 • maski przeciwpyłowe,
 • maski do biegania,
 • maski na rower.

Maska antysmogowa do biegania

Do wyboru mamy następujące modele:

 • City
 • Techno
 • Spoststa,
 • Ultralight
 • Allergy
 • Nitesight
 • Cinqro
 • Bandit Scarf

Co wyróżnia maski Respro na tle konkurencji?

Jak już wspominaliśmy – przede wszystkim skuteczność. Maski dają nam gwarancję ochrony dzięki idealnej szczelności i najlepszym filtrom. Inne cechy to idealny kształt, który dopasowuje się do każdej twarzy oraz ciekawy design.

Maski antysmogowe na rower

maski antysmogowe na rower przeciwsmogowe respro (3)

Z masek antysmogowych może korzystać każdy. Jeszcze niedawno używały ich tylko osoby osłabione, w czasie leczenia, z problemami odpornościowymi. Dzisiaj wiemy już, że wszyscy jesteśmy narażeni na negatywne skutki zanieczyszczonego powietrza.

Maski antysmogowe dla alergików

maski antysmogowe dla alergikow respro (3)

Z masek antysmogowych korzystają alergicy, osoby z astmą, biegacze, rowerzyści, ludzie z dużych, zanieczyszczonych aglomeracji, dzieci…Można by tak wymieniać w nieskończoność.

Maski antysmogowe do biegania

Maski antysmogowe do biegania przeciwpylowe respro (3)

Bardzo ważną kwestią jest kupowanie masek antysmogowych od sprawdzonego dystrybutora. Na rynku pojawia się mnóstwo zamienników i tańszych podróbek, na które trzeba uważać, bo nie spełniają one swojej funkcji.

maski antysmogowe dla alergikow respro (2)

Firma wykorzystuje opatentowane rozwiązania, które są dostępne tylko dla tej linii produktów. Dlatego warto kupować maski bezpośrednio od dystrybutora.

maski antysmogowe dla alergikow respro (1)

10 KOMENTARZE

 1. Śmiałam się kiedyś z ludzi w maskach, że przesadzają itp, ale odkąd jestem alergiczką, patrzę na to inaczej…Wiosna bez takiej maski to dla mnie murowany szpital. Zeszłej wiosny kupiłam sobie taka maskę przeciwpyłową i spełnia swoją rolę. Mogę swobodnie oddychać i nie smarkam później.

 2. Na trening jak znalazł, szczególnie jak ktoś nie ma wyjścia i musi biegać w mieście blisko spalin samochodów. Polecam!

 3. Respro ma moim zdaniem najlepsze maski. Próbowałam wcześniej innych i niestety albo słabo przylegały, albo szybko się niszczyły. Te są bardzo solidne i moim zdaniem idealnie dopasowane do twarzy.

 4. Bardzo dobre maski mają w Respro. Dużo biegam i wcześniej próbowałam inne maski, ale kupowałam byle by taniej i żałuję bo się nie sprawdzały.Te są mega wygodne, lekkie i wytrzymałe. No i co najważniejsze czuć, że filtrują to powietrze, lepiej się oddycha.

 5. Niestety niedługo to będzie obowiązkowa część garderoby każdego z nas. Już powinna być. Jedyny w tym plus, że akurat maski tej firmy dają radę i można bezpiecznie oddychać.

 6. Smutnych czasów dożyliśmy, że trzeba w maskach chodzić :/ Oby to była chwilowa potrzeba i żeby ktoś się zajął jednak tym problemem od właściwej strony :/ Póki co maski to najlepszy pomysł chyba, żeby się chronić przed tym syfem. A respro znam i polecam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj