Planujesz wakacje nad morzem – poznaj ofertę Stegna Forest!

0
376
Stegna 4 zmniejszone
Stegna 4 zmniejszone

Wielu z nas planuje wakacyjne wypady zaraz po rozpoczęciu nowego roku. Wtedy to właśnie ustalamy terminy urlopów i obmyślamy plany wyjazdowe.

apartamenty stegna forest

Niektórzy każdego roku muszą jechać w góry, inni nie wyobrażają sobie wakacji bez naszego morza. Urlop nad Bałtykiem to z pewnością świetny pomysł, ale wszystko zależy od miejsca, które sobie wybierzemy.

Apartamenty nad morzem Stegna Forest

apartamenty stegna nad morzem (1) (Copy) apartamenty stegnaforest (2) (Copy) apartamenty w stegnie blisko morza stegna forest(2) (Copy)

Jeśli nie chcemy spędzać czasu wśród zgiełku turystów, w przeludnionych kurortach, powinniśmy poznać ofertę Stegna Forest!

Turystyka Sopot

apartamenty mierzeja stegna forest(6) (Copy) apartamenty stegnaforest (1) (Copy) apartamenty stegnaforest (4) (Copy)

Stegna Forest to nowoczesny obiekt z komfortowymi apartamentami, usytuowany w kameralnym zakątku Stegny. Apartamenty położone są dokładnie na skraju sosnowego boru w otulinie Parku Krajobrazowego Mierzeja.

Apartamenty w Stegnie lokalizacja

To co je wyróżnia to komfortowe warunki i wysoki standard wyposażenia oraz zaczynające się tuż obok szlaki spacerowe wytyczone w nadmorskim lesie.

apartamenty mierzeja stegna forest(9) (Copy) apartamenty stegna forest mierzeja (14) (Copy) apartamenty stegna forest mierzeja (15) (Copy)

Turyści mają tu do wyboru piękne, wygodne apartamenty – wszystkie z balkonami i tarasami, darmowym wi-fi oraz niezbędnym wyposażeniem RTV i AGD.

W ofercie znajdziemy:

  • Apartament typu Studio – o powierzchni ok 22m2, maksymalnie dla 2 osób. Apartament znajduje się na II piętrze od strony północno – wschodniej,
  • Apartament jednopokojowy z wnęką sypialnianą – o powierzchni 30m2, maksymalnie dla 4 osób. Apartamenty jednopokojowe z antresolą znajdują się po stronie wschodniej, zachodniej oraz południowo – zachodniej,
  • Apartament dwupoziomowy – o powierzchni 40m2, dla maksymalnie 6 osób. Usytuowany na II piętrze od strony południowo- wschodniej lub północno – zachodniej,
  • Apartament Trzypokojowy – o powierzchni 40m2, dla maksymalnie 6 osób. Apartamenty tego typu położone są na parterze lub I pitrze od strony południowo – zachodniej,
  • Apartament dwupokojowy – standard A – o powierzchni 36m2, dla maksymalnie 4 osób. Położony na parterze od strony wschodniej, zachodniej lub południowej,
  • Apartament dwupokojowy – standard B – o powierzchni 33m2, dla maksymalnie 4 osób. Usytuowany na I lub II piętrze od strony południowo – wschodniej, zachodniej lub północno- zachodniej.

Apartament Stegna typu Studio

Powierzchnia ok 22m2, maksymalnie dla 2 osób

apartamenty stegna forest nad morzem (2) apartamenty stegna forest nad morzem (3) apartamenty stegna forest nad morzem (4) apartamenty stegna forest nad morzem (5)

Apartament Stegna jednopokojowy z wnęką sypialnianą

Powierzchnia 30m2, maksymalnie dla 4 osób

apartamenty stegna blisko morza stegna forest (7) apartamenty stegna blisko morza stegna forest (5) apartamenty stegna blisko morza stegna forest (4) apartamenty stegna blisko morza stegna forest (3) apartamenty stegna blisko morza stegna forest (1)

Apartament Stegna dwupoziomowy

Powierzchnia 40m2, dla maksymalnie 6 osób

noclegi nad morzem stegna forest (1) noclegi nad morzem stegna forest (3) noclegi nad morzem stegna forest (5) noclegi nad morzem stegna forest (6) noclegi nad morzem stegna forest (7)

Apartament Stegna Trzypokojowy

Powierzchnia 40m2, dla maksymalnie 6 osób

stegna forest apartamenty z dzieckiem(10) stegna forest apartamenty z dzieckiem(13) stegna forest apartamenty z dzieckiem(14) stegna forest apartamenty z dzieckiem(16) stegna forest apartamenty z dzieckiem(17)

Apartament Stegna dwupokojowy – standard A

Powierzchnia 36m2, dla maksymalnie 4 osób

noclegi stegna z dzieckiem stegnaforest (1) noclegi stegna z dzieckiem stegnaforest (3) noclegi stegna z dzieckiem stegnaforest (4) noclegi stegna z dzieckiem stegnaforest (5) noclegi stegna z dzieckiem stegnaforest (6)

Apartament Stegna dwupokojowy – standard B

Powierzchnia 36m2, dla maksymalnie 4 osób

apartamenty w stegnie blisko morza stegnaforest (2) apartamenty w stegnie blisko morza stegnaforest (4) apartamenty w stegnie blisko morza stegnaforest (5) apartamenty w stegnie blisko morza stegnaforest (8) apartamenty w stegnie blisko morza stegnaforest (11)

Stegna Forest to wyjątkowe miejsce pod względem lokalizacji

Bliskość morza, lasów, Parku Krajobrazowego oraz okoliczne obiekty i zabytki do zwiedzania sprawiają, że nie sposób się tu nudzić. Na terenie obiektu można skorzystać z siłowni na świeżym powietrzu, wypożyczalni rowerów, placu zabaw dla dzieci – na zewnątrz i wewnątrz budynku.

Apartamenty Stegna z dzieckiem

apartamenty stegna forest z dzieckiem (1) (Copy) apartamenty stegna forest z dzieckiem (2) (Copy) apartamenty stegna forest z dzieckiem (4) (Copy)

Niewątpliwą atrakcją jest również Pętla Żuławska, która można przepłynąć kajakiem, jachtem lub łodzią. Warto wybrać się także na Wyspę Sobieszewską, odwiedzić Muzeum Stutthof, zobaczyć Kolej Żuławską, a jesienią skorzystać z dobrodziejstw lasów i wybrać się na grzyby.

apartamenty mierzeja stegna forest(5) (Copy) apartamenty mierzeja stegna forest(7) (Copy) apartamenty stegnaforest (3) (Copy)

Zarówno osoby, które potrzebują spokojnego wypoczynku jak i ci, którzy preferują aktywne spędzanie czasu, znajdą tu coś dla siebie.

stegna forest apartamenty

Zainteresowanych urlopem lub chociażby weekendowym pobytem w Stegna Forest, zachęcamy do kontaktu:

Ul. Grunwaldzka 1E
82- 103 Stegna
E-mail: info@stegnaforest.pl
Tel.: 660 018 999