MBA Project Management – prestiżowy kierunek na WSAiB w Gdyni

0
133
wyższe uczelnie Gdynia wsaib
wyższe uczelnie Gdynia wsaib

Studia podyplomowe z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Dynamicznie zmieniający się rynek pracy, potrzeba podnoszenia kwalifikacji, możliwość awansu i chęć posiadania aktualnej wiedzy w danej dziedzinie sprawiają, że wiele osób decyduje się na dalsze kształcenie. Bardzo perspektywicznym, coraz częściej wybieranym kierunkiem są studia MBA Project Management. Za szczególnie prestiżowe uznano studia MBA w Gdyni na WSAiB, gdzie kształci najlepsza w kraju kadra.

Studia MBA w Gdyni

studia mba gdynia

Kierunek adresowany jest przede wszystkim do kadry menadżerskiej średniego i wyższego szczebla, a także osób, które chcą podnieść poziom swojej organizacji i zdobyć ekspercką wiedzę w zakresie zarządzania projektami. Studia MBA poza Gdynią zdobywają popularność w Gdańsku i wielu innych dużych miastach w Polsce, jednak WSAiB jest najbardziej polecaną uczelnią, ze względu na najwyższy poziom kształcenia.

studia mba gdynia gdańsk

To co wyróżnia WSAiB na tle innych szkół wyższych to:

– jedyny w kraju program studiów MBA nastawiony na zarządzanie projektami,

– kompleksowa wiedza na temat zarządzania projektami, programowania oraz portfela projektów poszerzona o umiejętności miękkie oraz kompetencje zarządzania organizacją,

– program oparty o standardy najważniejszych organizacji branżowych,

– możliwość uzyskania przez studentów nawet 11 międzynarodowych certyfikatów branżowych,

– zajęcia prowadzone przez najlepszą kadrę specjalistów, praktyków, wykładowców akademickich i trenerów.

Studia MBA Gdynia

studia mba wsaib

MBA Project Management na WSAiB w Gdyni to przyszłościowy kierunek i szansa na realny rozwój dla osób wiążących swoja karierę zawodową z tematyką zarządzania organizacją. Dzięki tradycyjnemu i innowacyjnemu podejściu do prezentowanej tematyki, słuchacze mają szansę na zdobycie komplementarnej wiedzy, realnie wpływającej na sposób i trafność podejmowanych decyzji zawodowych. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi naboru.

studia mba gdańsk