Rusza Baltic Tour 2016 – nadmorska trasa Paranienormalnych

0
142

Warszawa 11.07.2016
Już 15 lipca w Międzyzdrojach – w ramach trasy Baltic Tour 2016 – Paranienormalni rozpoczynają doroczne spotkania z fanami dobrej rozrywki nad polskim morzem. Igor Kwiatkowski, Robert Motyka, Michał Paszczyk i Rafał Kadłucki pojawią się ze specjalnym wakacyjnym programem w najpopularniejszych nadmorskich miejscowościach: Międzyzdrojach, Sopocie, Świnoujściu, Kołobrzegu, Władysławowie, Łebie, Rewalu, Ustroniu Morskim, Dźwirzynie i Krynicy Morskiej.

restauracja rukola sopot

Trasa Baltic Tour od lat wpisuje się w kalendarz najpopularniejszych wakacyjnych, nadmorskich wydarzeń. Podczas tegorocznej odsłony, na którą składa się aż 20 występów w najbardziej znanych kurortach, widzowie będą mogli poznać dalsze losy swoich ulubionych bohaterów – m.in. Mariolki, Jacka Balcerzaka i Kryspina. Na pewno nie zabraknie także Makłowicza, poszukującego najlepszej ryby nad morzem, Elżbiety Jaworowicz w programie „Strawa dla reportera” czy Mariolki, która tym razem zatrudni się jako królik doświadczalny w Instytucie Badań nad Lekami. Zobaczymy także skecz o ludziach głośno rozmawiających przez telefon w miejscach publicznych oraz o tym, co przeciętny emeryt może kupić w salonie Ferrari. Jak zawsze widzowie mogą liczyć na mnóstwo improwizacji i wspólnej zabawy z publicznością. Spektakle trwać będą około dwóch godzin a zakończone będą spotkaniami z fanami. Baltic Tour 2016 to gwarancja znakomitej zabawy dla wszystkich fanów dobrej rozrywki.

Paranienormalni_BalticTour_2016_03

Baltic Tour jest dla nas wydarzeniem, na które wszyscy czekamy, ponieważ daje nam okazję spotkania z publicznością w wyjątkowej wakacyjnej atmosferze. Dlatego przygotowujemy specjalny program, będący połączeniem naszych najlepszych żartów z tymi całkowicie nowymi. Wszystko to razem tworzy niepowtarzalny klimat dobrej zabawy i sprawia, że nad polskie morze będziemy przyjeżdżać jeszcze przez wiele lat” – mówi Robert Motyka.

Paranienormalni_BalticTour_2016_02

Kalendarz występów Baltic Tour 2016

15 lipca – Międzyzdroje, amfiteatr – ul. Promenada Gwiazd
16 lipca – Ustronie Morskie, amfiteatr – ul. B. Chrobrego
17 lipca – Dźwirzyno, amfiteatr – ul. Hanki Sawickiej
18 lipca – Rewal, amfiteatr – ul. Parkowa 4
23 lipca – Sopot, Tarasy Pick&Roll – ul. Zamkowa Góra 3-5
24 lipca – Łeba, Scena Kulturalna Łeba – ul. Leśna 3
25 lipca – Jastrzębia Góra, Scena Kulturalna – Promenada Światowida przy fontannie
25 lipca – Władysławowo, Scena Kulturalna Władysławowo – ul. Józefa Hallera 19
26 lipca – Ustronie Morskie, amfiteatr – ul. B. Chrobrego
27 lipca – Międzyzdroje, amfiteatr – ul. Promenada Gwiazd
28 lipca – Rewal, amfiteatr – ul. Parkowa 4
29 lipca – Świnoujście, amfiteatr – ul. Fryderyka Chopina 30
30 lipca – Kołobrzeg, amfiteatr – ul. Fredry 1

Paranienormalni_BalticTour_2016_Igor-Kwiatkowski

8 sierpnia – Międzyzdroje, amfiteatr – ul. Promenada Gwiazd
9 sierpnia – Rewal, amfiteatr – ul. Parkowa 4
10 sierpnia – Ustronie Morskie, amfiteatr – ul. B. Chrobrego
11 sierpnia – Świnoujście, amfiteatr – ul. Fryderyka Chopina 30
12 sierpnia – Dźwirzyno, amfiteatr – ul. Hanki Sawickiej
13 sierpnia – Krynica Morska, Scena Letnia Krynica Morska – Bulwar Słoneczny

restauracja złota rybka sopot

Paranienormalni

Grupa Paranienormalni powstała w 2004 roku w Jeleniej Górze. Obecnie to jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów, którego członkami są Igor Kwiatkowski, Robert Motyka, Michał Paszczyk oraz Rafał Kadłucki. Twórcy uwielbianej przez widzów Mariolki, Jacka Balcerzaka oraz królującego w Internecie Kryspina od lat przyciągają na występy oraz przed telewizory rekordową widownię i cieszą się niesłabnącą popularnością. Prowadzone przez nich w roku 2015 show Paranienormalni Tonight w TVP 2 cieszyło się wysoką oglądalnością, a w lutym 2016 popularność i jakość programu potwierdziła publiczność przyznając mu Telekamerę w kategorii Program Rozrywkowy. Paranienormalni nie uprawiają satyry politycznej, nie dotykają tematów religii, natomiast bacznie obserwują zjawiska obyczajowe i społeczne. Relacje damsko-męskie, absurdalne postacie i sytuacje z życia codziennego to tematy, którymi zajmują się od zawsze. Paranienormalni udowadniają, że można potraktować je nowatorsko i przedstawić w niespotykany dotąd, pomysłowy sposób. Niezwykły kontakt z publicznością, zaskakujące wprowadzenie i skecze, które rozbawią każdego to gwarancja udanego spektaklu.