Nowoczesne drzwi drewniane ozdobą domu.

0
201

Dobór drzwi do wnętrza jest nie lada wyzwaniem, patrząc na szeroki wybór i mnogość konkurujących marketów budowlanych, oferujących produkty w promocyjnych cenach.

producent drzwi Trójmiasto

lastar drzwi z drewna trójmiasto (3)

Warto zwrócić jednak uwagę, że to zwykle mniejsze firmy i sklepy, mają produkty lepszej jakości. Jedną z polecanych firm jest producent drzwi z Gdyni – firma Lastar.

sklep drzwi drewniane Gdynia Lastar

Jakość na pierwszym planie – to powinno przekonać wszystkich, którzy planują zakup na lata, a nie kilka miesięcy. Lastar oferuje drzwi drewniane najwyższej klasy – wykonane z ekologicznych, naturalnych produktów, wzbogacone akcesoriami najlepszych europejskich producentów.

salon drzwi drewniane trójmiasto lastar(2)

Firma oferuje pomoc w doborze odpowiedniego koloru drewna – tak aby drzwi wewnętrzne były integralną częścią mieszkania i tworzyły harmonijną całość z resztą stolarki – oknami i podłogami oraz wyposażeniem pomieszczeń.

drzwi Lastar – odcienie i modele

lastar salon drzwi drewniane trójmiasto (1)

Do wyboru wiele odcieni drewna i modeli drzwi – m.in:

– Bahama – szlachetne połączenie naturalnego orzecha amerykańskiego ze wstawką z tarcicy dębowej,
– Bari – głęboki brąz z pasami bielonego dębu,
– Skive – ciepły teak przecinany wstawkami z dębu,
-Viterbo – połączenie dębu i sosny o matowej powierzchni.

Lastar Gdynia drzwi drewniane

drzwi drewniane – wykonanie

Oprócz jakości elementów, z których tworzone są drzwi (ramiaki z wyselekcjonowanej tarcicy iglastej, wkład usztywniająco – stabilizujący tzw. plaster miodu, lakier kryjący z palety RAL lub naturalna okleina pozyskiwana z drzew rodzimych lub egzotycznych, klamki, okucia wykonane z materiałów renomowanych europejskich firm. ), Lastar kładzie nacisk również na jakość wykonania- nowoczesne drzwi drewniane to przede wszystkim nowoczesne wzornictwo i dbałość o detale.

lastar drzwi z drewna trójmiasto (4)

Z firmą Lastar sprawisz, że Twoje mieszkanie lub biuro nabierze nowego, oryginalnego charakteru, a eleganckie drewniane drzwi staną się jego wizytówką.

Zobacz również:

kompleksowe-remonty.pl