Drewno – najczęściej wybierany materiał na podłogi.

0
89
deski podłogowe
deski podłogowe

Drewniane podłogi od zawsze cieszyły się największym powodzeniem wśród klientów. Głównym powodem jest trwałość materiału, ale również utrzymanie ciepła oraz uniwersalny wygląd – łatwość dopasowania do różnego rodzaju pomieszczeń.

deski podłogowedeski podłogowe rodzaje

Posadzki drewniane podzielić można na: posadzki z litego drewna (parkiety, parkiety mozaikowe, mozaiki przemysłowe, bruk) oraz materiały drewnopochodne –  panele drewniane i laminowane.

Lite drewno uważane jest za trwalsze – ponadto jest ciepłe, stanowi niewątpliwie element dekoracyjny i bardzo ładnie się starzeje. Dobrze położona podłoga drewniana, może służyć wielu pokoleniom.

artcore deski podlogoweartcore deskiartcore oferta deski podlogowe

deski artcoredeski podlogowe artcore ofertadeski podlogowe artcore

deski podlogowe ofertadeski podlogoweoferta deski podlogowe

Deski podłogowe kładzione są na specjalnych legarach i mimo, że na rynku nie brakuje łatwych w położeniu paneli – wciąż cieszą się ogromnym powodzeniem wśród klientów. Do niedawna uważano, że tego typu podłogi dobrze sprawdzają się tylko w wiejskich chałupach lub domach przerabianych na letniska, ale okazuje się, że są one również popularne w nowoczesnych mieszkaniach w miastach.

deski podłogowe ArtCore oferta

Lite deski podłogowe oferują najlepsze firmy produkujące i sprzedające podłogi. Jedną z polecanych jest firma ArtCore. W swojej ofercie posiadają dwa rodzaje desek podłogowych – lite deski jesionowe oraz dębowe. Deski są wykończone fabrycznie – poolejowane na etapie produkcji – wykorzystane są olejowoski najnowszej technologii, co znacznie podnosi jakość produktu. Każdy z kolorów desek podłogowych, dostępny jest w różnych klasach – zaczynając od klasy bezsęcznej, kończąc na pełnym Rustikalu.

Mimo, że oferta podłóg na rynku jest bardzo bogata, w ArtCore znaleźć można wzory desek podłogowych, których nie mają inni producenci. Ich oferta trafia zdecydowanie do wybrednych klientów, którzy nie zadowolą się pospolitymi wzorami i kolorami. Dekoratorzy o wyrobionym „smaku”, zainteresowani najnowszymi trendami, oryginalnym wzornictwem, na pewno znajdą w tym salonie coś dla siebie.