deski podłogowe
deski podłogowe

Drewniane podłogi od zawsze cieszyły się największym powodzeniem wśród klientów. Głównym powodem jest trwałość materiału, ale również utrzymanie ciepła oraz uniwersalny wygląd – łatwość dopasowania do różnego rodzaju pomieszczeń.

deski podłogowedeski podłogowe, deski podłogowe artcore, artcore deski podłogowe, podłogi drewniane, podłogi drewniane artcore, artcore podłogi drewniane, artcore,

deski podłogowe rodzaje

Posadzki drewniane podzielić można na: posadzki z litego drewna (parkiety, parkiety mozaikowe, mozaiki przemysłowe, bruk) oraz materiały drewnopochodne –  panele drewniane i laminowane.

Lite drewno uważane jest za trwalsze – ponadto jest ciepłe, stanowi niewątpliwie element dekoracyjny i bardzo ładnie się starzeje. Dobrze położona podłoga drewniana, może służyć wielu pokoleniom.

artcore deski podlogowe artcore deski artcore oferta deski podlogowe

deski artcoredeski podlogowe artcore ofertadeski podlogowe artcore

deski podlogowe ofertadeski podlogoweoferta deski podlogowe

deski podłogowe, deski podłogowe artcore, artcore deski podłogowe, podłogi drewniane, podłogi drewniane artcore, artcore podłogi drewniane, artcore,

Deski podłogowe kładzione są na specjalnych legarach i mimo, że na rynku nie brakuje łatwych w położeniu paneli – wciąż cieszą się ogromnym powodzeniem wśród klientów. Do niedawna uważano, że tego typu podłogi dobrze sprawdzają się tylko w wiejskich chałupach lub domach przerabianych na letniska, ale okazuje się, że są one również popularne w nowoczesnych mieszkaniach w miastach.

deski podłogowe ArtCore oferta

panele podlogowe deski drewniane meble kuchenne

Lite deski podłogowe oferują najlepsze firmy produkujące i sprzedające podłogi. Jedną z polecanych jest firma ArtCore. W swojej ofercie posiadają dwa rodzaje desek podłogowych – lite deski jesionowe oraz dębowe. Deski są wykończone fabrycznie – poolejowane na etapie produkcji – wykorzystane są olejowoski najnowszej technologii, co znacznie podnosi jakość produktu. Każdy z kolorów desek podłogowych, dostępny jest w różnych klasach – zaczynając od klasy bezsęcznej, kończąc na pełnym Rustikalu.

Mimo, że oferta podłóg na rynku jest bardzo bogata, w ArtCore znaleźć można wzory desek podłogowych, których nie mają inni producenci. Ich oferta trafia zdecydowanie do wybrednych klientów, którzy nie zadowolą się pospolitymi wzorami i kolorami. Dekoratorzy o wyrobionym „smaku”, zainteresowani najnowszymi trendami, oryginalnym wzornictwem, na pewno znajdą w tym salonie coś dla siebie.

Polecamy

deski podłogowe ArtCore – www.artcorestudio.pl

ul Sokołowska 9 lokal 6, 01-142 Warszawa

tel. +48 500 511 444
tel. +48 500 511 888
kontakt@artcorestudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here