Szukasz atrakcyjnego miejsca noclegowego blisko stolicy? Wybierz Hotel Bażant pod Warszawą!

0
316

Warszawa jest bardzo często odwiedzanym miastem – zarówno w celach turystycznych jak i służbowych. Mimo, że ma wiele do zaoferowania, nie każdy szukając noclegu chce wypoczywać w centrum wydarzeń. Wiele osób woli wybrać miejsce do stacjonowania nieco dalej, aby odetchnąć od miejskiego zgiełku i hałasu.

Idealnym wyborem w takim wypadku jest Hotel Bażant pod Warszawą, który znajduje się zaledwie 30 km od stolicy, ale zapewnia ciszę i spokój, umożliwiając jednocześnie szybką i sprawną komunikację z centrum miasta.

Hotel pod Warszawą

bazant hotel warszawa (2)

Hotel Bażant to eleganckie, przestronne pokoje – jedno, dwu, trzy i czteroosobowe. Wszystkie są odpowiednio wyposażone tak, aby zapewnić komfort gościom. W każdym znajduje się łazienka z prysznicem, TV sat i darmowe łącze internetowe. W cenę pokoju wliczone jest śniadanie podawane o poranku.

Hotel słynie również z wyśmienitej kuchni Restauracji Pod Bażantem, w której jak sama nazwa wskazuje, królują dania z bażanta: m.in.: rosół z bażanta z pielmienie, bażant po królewsku, a także pierogi własnego wyrobu, kaczka pieczona z jabłkami w sosie żurawinowym i wiele innych smakołyków.
Restauracja daje możliwość zorganizowania wesel, urodzin i innych imprez okolicznościowych.

Restauracja pod Bażantem Warszawa

hotel bazant warszawa (3)

W ofercie Hotelu Bażant znajduje się również organizacja konferencji. Do dyspozycji gości są 3 sale konferencyjne mieszczące kilkaset osób. Wszystkie są wyposażone w profesjonalny sprzęt, a zespół pracowników czuwa nad sprawnym przebiegiem szkoleń i audytów, zapewniając jak najlepsze warunki do pracy.

bazant restauracja warszawa

Hotel Bażant pod Warszawą to idealny wybór dla osób podróżujących indywidualnie, służbowo, a także dla większych grup turystycznych.