Targi motoryzacyjne w Trójmieście VIII edycja 3TM!

0
232
Plakat konkursy 3tm
Plakat konkursy 3tm

VIII edycja Targów Motoryzacyjnych 3TM w Trójmieście to największa impreza motoryzacyjna w północnej Polsce. Kolejna edycja Targów 3TM odbędzie się 23-25.09.2016 w gdańskim Amber Expo. Targi Motoryzacyjne 3TM mają wymiar międzynarodowy, od kilku lat obecni są goście z Polski, Rosji, Szwecji i Norwegii.

Targi motoryzacyjne Gdańsk 2016

Tegoroczne Targi 3TM będą dwukrotnie większe w porównaniu do poprzednich siedmiu edycji, które odbywały się w hali ERGO Arena. Obecna powierzchnia ekspozycyjna to ponad 12 tysięcy metrów kwadratowych w halach i ponad 4 tysiące metrów kwadratowych obejmujących tereny, gdzie odbywać się będą imprezy towarzyszące – 9 i 10 Runda Drift Masters Grand Prix, finał ogólnopolskiej akcji MOTOSERCE oraz wiele innych atrakcji. Na zewnątrz będzie można także obejrzeć Park Maszyn.

Targi moto Gdańsk 2016

targi moto gdańsk 2016

Targi Motoryzacyjne 3TM organizowane są ze wsparciem Pomorskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Gdańsku. Dzięki współpracy pomiędzy organizatorem Targów 3TM a PORD będą realizowane programy szkoleniowe dotyczących udzielania pierwszej pomocy, a także tematy związane z bezpieczeństwem w ruchu drogowym.

targi moto gdańsk

W piątek 23.09.2016 odbywać się będzie Dzień dla Flot i Przedsiębiorców. Dzień ten jest dedykowany sektorowi B2B. Przedsiębiorcy będą mieli okazję wziąć udział w warsztatach, szkoleniach i oczywiście zapoznać się z ofertą Wystawców na Targach 3TM. Partnerami Dni dla Flot i Przedsiębiorców są Gdańska Agencja Rozwoju Gospodarczego, Magazyn Flota, Pomorskie Stowarzyszenie Przewoźników Drogowych, Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego w Gdańsku.

Polecamy:

3tm.com.pl