Wczasy na Kaszubach – zapraszamy do Koszałkowa!

0
123

Koszałkowo w Wieżycy to pensjonat idealny dla tych, którzy chcą spędzić  wakacje z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu pięknych krajobrazów – to miejsce odpowiednie dla rodzin z dziećmi i par chcących przeżyć romantyczne chwile.

Wokół rozciągają się zielone lasy, wzgórza i kaszubskie jeziora- nie brakuje również miejsc, w których można aktywnie spędzać czas – np. dołączyć do spływu kajakowego, wspiąć się na szczyt Wieżycy i podziwiać okolice z Wieży Widokowej, skorzystać z przejażdżki konnej, czy pojeździć na rowerze.

Dla zainteresowanych lokalną kulturą i historią, do zwiedzenia jest wiele muzeów i ciekawych obiektów, m.in.:

Zamek i Muzeum w Bytowie, Muzeum Kaszubskie w Kartuzach, Muzeum Volksvagena w Pępowie koło Żukowa, Skansen Kaszubski we Wdzydzach Kiszewskich. Inne ciekawe miejsca to: Park Botaniczny Gołubie, Park Egzotyczny w Tuchlinie, Dom Na Dachu w Szymbarku, kamienne Kręgi w Węsiorach.

Pensjonat na Kaszubach

Pensjonat Koszałkowo na Kaszubach to pokoje i apartamenty w wolnostojących, nowoczesnych budynkach – przyjemne, miłe dla oka wnętrza i funkcjonalne wyposażenie zapewniają wczasowiczom pełen komfort i wygodę.

Noclegi Kaszuby

W ofercie ośrodka znajdują się:

  • Pokoje Gawra – nowy budynek z 5 pokojami – 4 pokoje dwuosobowe i 1 trzyosobowy.
  • Pokoje Miś – 3 pokoje dwuosobowe w tym 2 z kominkami i 1 pokój trzyosobowy z widokiem na stok.
  • Apartamenty Alicja – 2 apartamenty czteroosobowe i  2 ośmioosobowe.
  • Apartamenty Anna – 2 apartamenty sześcioosobowe.
  • Apartament Anna 5 – apartament pięcioosobowy.
  • Domek dwuosobowy

Na terenie pensjonatu znajduje się również restauracja i pizzeria, gdzie można zjeść zarówno pyszne lokalne dania, a także szybkie przekąski.

Wszyscy, którzy zamierzają spędzić urlop w pięknych okolicznościach przyrody i szukają atrakcyjnych noclegów na Kaszubach, śmiało mogą wybrać Koszałkowo i być pewni, że spędzą tu niezapomniane chwile latem, ale również zimą kiedy działa wyciąg narciarski i organizowane są kuligi.