Zakup mieszkania – Gdańsk i okolice

0
164
domy banino oferta
domy banino oferta

Kupno mieszkania jest jedną z ważniejszych życiowych decyzji. Wiele  osób jest zdezorientowanych nadmiarem ofert i informacji płynących zarówno z rynku nieruchomości jak i banków oferujących kredyty hipoteczne.

banino mieszkania

Ponadto ważnym zagadnieniem dla osób mieszkających w dużych miastach takich jak Gdańsk  jest decyzja czy szukać mieszkania w  mieście, czy w okolicy – w mniejszych miejscowościach.

Bardzo często okazuje się, że korzystnym rozwiązaniem – szczególnie dla osób mobilnych, jest zakup nieruchomości poza miastem. Przemawia za tym fakt, że czas podróży z domu do pracy w godzinie szczytu jest taki sam kiedy poruszamy się między dzielnicami Gdańska jak  w przypadku kiedy wyjeżdżamy poza miasto. Komunikacja miejska również z każdym rokiem jest coraz bardziej rozwinięta i gwarantuje sprawne połączenia między pobliskimi miejscowościami. Niewątpliwą korzyścią  w takim wypadku są znacznie niższe ceny mieszkań.

domy banino

Jednym z biur nieruchomości, które w swojej ofercie ma spory wybór domów i mieszkań w pobliżu Gdańska jest firma M&M Nieruchomości.

domy Banino Gdańsk

Szczególnie godne uwagi są domy w Baninie – obecnie  w ofercie specjalnej znajduje się m.in. dom szeregowy o powierzchni 118 m2 za 345 tys. zł – dla porównania mieszkanie na rynku pierwotnym w gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz kosztuje 450 tys. zł za 70 m2.

domy banino oferta

mieszkania Banino

Oprócz domów, biuro przedstawia bogaty wybór mieszkań w Baninie, a dla tych którzy zdecydowani są jednak na życie w mieście – mieszkania w Gdańsku.

mieszkania banino

Firma świadczy usługi w zakresie

  • doradztwa,
  • negocjacji handlowych,
  • kalkulacji opłat,
  • wyboru najlepszego kredytu hipotecznego,
  • wyboru najlepszej oferty,
  • przygotowania dokumentów niezbędnych do podpisania umowy,
  • reprezentowaniu interesów kupującego wobec właściciela nieruchomości.

Zobacz również:

Nowe mieszkania blisko Tczewa