Wypożyczalnia aut – czyli jak tanio i bezpiecznie podróżować po Trójmieście

0
272
Wypożyczalnia samochodów Gdańsk extrarent
Wypożyczalnia samochodów Gdańsk extrarent

Spieszysz się do pracy, lekarza, pilnie potrzebujesz przewieźć coś dużego? Nie masz odpowiedniego auta lub to, które masz odmówiło posłuszeństwa? Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z wypożyczalni samochodów. Sprawdzoną firmą w tej branży na terenie Trójmiasta jest firma SMOK. Zobacz również: wulkanizacja mobilna Sopot

Wynajem samochodów osobowych i dostawczych

Jest to wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych z wieloletnim doświadczeniem, która oferuje wynajem aut różnej klasy. Wszystkie posiadają pełne ubezpieczenie- OC, AC, NW oraz bogate wyposażenie: radio, ABS, poduszki powietrzne, wspomaganie kierownicy i klimatyzację. W przypadku awarii zapewniony jest samochód zastępczy.

Dużym udogodnieniem jest to, że auta dostarczane są na życzenie klienta pod wskazany adres. Nie trzeba ich również oddawać bezpośrednio do firmy- można zostawić samochód w umówionym miejscu, a pracownicy  odbiorą go i odstawią do bazy.

Wypożyczalnia samochodów dostawczych tanio

Alternatywą może być oczywiście poruszanie się komunikacją miejską, ale podróż tramwajem z szafką nocną lub fotelem, nie jest zbyt wygodna. Taksówka również nie zawsze pomieści to co chcemy zabrać i jest droga.

Jeśli chcesz tanio i bezpiecznie dojechać  w umówione miejsce i przewieźć ważne przedmioty nietypowych rozmiarów, najlepiej skorzystać z wypożyczalni samochodów dostawczych.

Wypożyczalnia samochodów Gdańsk Gdynia Sopot

Firma SMOK działa na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu.
Całodobowo dostarcza samochody na lotnisko w Gdańsku Rębiechowie.
Jeśli masz zamiar poruszać się po Trójmieście i okolicach lub masz gości, którzy przyjechali do Ciebie na urlop, wystarczy  wypożyczyć samochód bezpośrednio z portu lotniczego. Jest to bardzo wygodna i tania opcja transportu, zdecydowanie korzystniejsza finansowo niż podróżowanie taksówką.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą firmy, bez względu na to, czy twoje miejsce zamieszkania to Gdynia, Gdańsk czy Sopot, zadzwoń i ustal warunki wynajmu!

Polecamy:

Przewóz osób Sopot

Przewozy biznesowe