5 najlepszych firm od wykończeń wnętrz w Trójmieście

0
419
remonty kompleksowe gdansk 2
remonty kompleksowe gdansk 2

Mieszkasz w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie? Szukasz firmy, która profesjonalnie i na czas wykończy i zaaranżuje wnętrze Twojego domu lub mieszkania? A może planujesz wiosenny remont i chcesz powierzyć prace fachowcom? Jeśli tak, poniżej przedstawiamy najlepsze wg opinii klientów firmy, które pomogą Ci w tym ważnym przedsięwzięciu.

Perfect Construction – firma z siedzibą w Gdańsku (CH Kartuska, ul. Kartuska 214) działająca na trójmiejskim rynku od 3 lat. Ich zespół to najlepsi specjaliści – nie tylko z zakresu wykończenia i aranżacji, ale również projektów i sprzedaży.

Oferta Perfect Contruction jest bardzo szeroka, ale przedstawiona w prosty sposób, tak aby klient od razu wiedział na co się zdecydować i ile pieniędzy przeznaczyć na ten cel.

Wśród usług, możemy liczyć na pomoc w:

  • wyborze mieszkania,
  • przygotowaniu kosztorysu dla banku,
  • sporządzeniu dokumentacji dla dewelopera,
  • przygotowaniu projektu,
  • zakupie potrzebnych produktów, transporcie i magazynowaniu,
  • wykonaniu wszystkich prac wykończeniowych,
  • nadzorze pracy,
  • przygotowaniu lokalu do zamieszkania.

Oferta PC podzielona jest na konkretne pakiety, zróżnicowane pod względem cen i wykorzystywanych produktów, co znacznie ułatwia wybór.

Wykończenia wnętrz w Trójmieście


Kompleksowe-remonty – kolejna firma z Gdańska działająca na terenie Trójmiasta. Ich oferta to kompleksowe wykańczanie wnętrz oraz aranżacja lokali w stanie deweloperskim. Firma świadczy również usługi remontowe, usługi elektryczne, usługi hydrauliczne, elewacje.


Spec – Bud – firma z Gdańska (ul. Koziorożca 53) zajmująca się kompleksowym wykończeniem wnętrz. Prace wykonywane są w apartamentach, mieszkaniach, domach, budynkach przemysłowych i obiektach gastronomicznych. Oferta dostępna jest dla klientów z Trójmiasta i okolic. To co wyróżnia zespół Spec – Bud to wieloletnie doświadczenie na rynku i wszystkie wymagane uprawnienia.

W ofercie m.in. : szpachlowanie, malowanie, tapetowanie, stawianie ścianek działowych, montowanie sufitów podwieszanych, panele podłogowe, prace glazurnicze, montaż drzwi i okien, hydraulika, instalacje elektryczne, prace wyburzeniowe, biały montaż.


Exclusive House – firma z siedzibą w Gdyni ( ul. Australijska 5C) działająca na lokalnym rynku od 2006 roku. Ich usługi to remonty domów i mieszkań oraz wykończenia wnętrz. Zasięg działania to Trójmiasto i okolice. Prace przeprowadzane są kompleksowo – firma podejmuje się wykończenia mieszkań zarówno w stanie deweloperskim jak i na rynku wtórnym.

Oferta obejmuje także profesjonalny odbiór techniczny lokalu od dewelopera. Klienci mogą liczyć na zestawienie materiałów jakie będą niezbędne do przeprowadzenia remontu, dzięki czemu widoczny jest całkowity obraz kosztów.


Efekt – firma z Sopotu (ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego) działająca już od 1999 roku. Zespół wykwalifikowanych pracowników specjalizuje się w adaptacjach, remontach i wykończeniach mieszkań.

Klienci mogą liczyć na poradę w zakresie zakupu odpowiednich materiałów a także wyborze rozwiąza ń technicznych. Firma Efekt to przede wszystkim najwyższa jakość usług, uczciwość, terminowość i bezpieczeństwo.