Welmax ostrzega przed oszustami podającymi się za pracowników ich firmy!

0
986
welmax opinie

Zapewne wielu z Was spotkało się w życiu z podróbkami wysokiej jakości produktów. Niestety dobre marki często padają ofiarą plagiatu. Sprzedawane po niższej cenie stają się konkurencją dla oryginałów, ale ich jakość pozostawia wiele do życzenia.

Niestety oszuści próbują także sprzedawać podróbki produktów Welmaxu. Firma w trosce o dobro swoich klientów, ostrzega przed pokazami, które odbywają się w domach i mieszkaniach prywatnych, podczas których prezentowany i sprzedawany jest podobny do Welmax – owego asortyment.

Pracownicy Welmaxu podkreślają, że prowadzą pokazy w mieszkaniach ale jedynie po okazaniu identyfikatora. Identyfikator zawiera: imię i nazwisko, zdjęcie przedstawiciela Firmy oraz numer pracownika. Jeśli jakieś osoby brały udział w rzekomym pokazie Welmax organizowanym bez okazanego identyfikatora proszone są o kontakt.

Udostępniony jest numer telefony 616610731 oraz adres e-mail welmax@welmax.pl. Wszystkie zgłoszenia będą zweryfikowane i w razie potwierdzenia przekazane organom ścigania.

Uważajcie na oszustów podszywających się pod Welmax