Butik Marajo – luksusowa odzież dziecięca w Trójmieście

0
291
Broel oferta ubrania dziecięce MARAJO BUTIK MAYORAL GDAŃSK ALFA CENTRUM e1477568664127
Broel oferta ubrania dziecięce MARAJO BUTIK MAYORAL GDAŃSK ALFA CENTRUM e1477568664127

Produkty, które kupujemy dla swoich pociech, wybieramy zwykle z największą ostrożnością i uwagą, ze względu na troskę i dbałość o ich komfort i bezpieczeństwo. Dotyczy to nie tylko jedzenia, kosmetyków, ale również ubrań dla dzieci, które powinny spełniać konkretne wymagania.

Po pierwsze powinny być wykonane z dobrej jakości, bezpiecznego materiału, po drugie muszą być wygodne i nie mogą krępować ruchów, po trzecie liczy się ciekawy wygląd – kolorystyka, wzornictwo i krój.

Jako, że nie wszyscy rodzice zadowalają się powszechnie dostępna odzieżą dziecięcą, na rynku pojawiają się ekskluzywne butiki, w których można znaleźć wyjątkowe ubrania dla dzieci.

Butik Marajo w Gdańsku – ubrania dziecięce oferta

Broel oferta MARAJO BUTIK MAYORAL GDAŃSK ALFA CENTRUM

Jednym z takich miejsc jest butik Marajo w Gdańsku, w którym dostać można odzież dziecięcą wiodących marek takich jak Mayoral i Broel.

Broel oferta ubrania dziecięce MARAJO BUTIK MAYORAL GDAŃSK ALFA CENTRUM

Hiszpańska firma Mayoral ma już 80 lat! Przez 8 dekad wypracowała sobie miano jednego z najlepszych światowych producentów ubrań i akcesoriów dla dzieci w różnym wieku. Ich odzież wyróżnia się najwyższą jakością wykonania, nietuzinkowym wzornictwem, kolorystyką i fasonami.

Mayoral Gdańsk – ubranka dla dzieci oferta

MARAJO BUTIK MAYORAL GDAŃSK ALFA CENTRUM Broel ubranka dla dzieci oferta

Niepowtarzalne kolekcje Mayoral pozwolą ubrać niemowlaka, starsze dzieci oraz dziewczynki i chłopców w wieku szkolnym. Do wyboru są płaszcze, kurtki, sweterki, sukienki, spódniczki, spodenki, bluzki, bielizna – jednym słowem wszystko co jest potrzebne w dziecięcej garderobie.

 Czapki Broel oferta – ubrania dziecięce

oferta Broel ubrania dziecięce MARAJO BUTIK MAYORAL GDAŃSK ALFA CENTRUM

Bogaty asortyment sklepu Marajo, dodatkowo poszerzony jest o czapki Broel – jest to firma istniejąca na polskim rynku od ponad 20 lat. To co ją wyróżnia to wyselekcjonowane materiały sprowadzane z Włoch, Francji i Hiszpanii oraz najlepsza jakość wykończenia.

Efektem finalnym są niepowtarzalne, piękne czapki dla dzieci, które chronią je przed zimnem i słońcem, jednocześnie swoim wyjątkowym wzornictwem poprawiając humor i gwarantując oryginalny wygląd. Butik Marajo to miejsce dla dzieci luksusowych rodziców – a jak wiadomo nie łatwo sprostać ich wymaganiom.

MARAJO BUTIK MAYORAL GDAŃSK ALFA CENTRUM Broel ubrania dziecięce oferta

Coraz większa liczba klientów nie tylko z Gdańska, ale również z Gdyni i Sopotu oraz pobliskich miejscowości jest jednak potwierdzeniem, że jest to możliwe i każdy nawet najbardziej wymagający rodzic znajdzie tu coś wyjątkowego dla swojej pociechy.