Odzyskaj piękno i pewność siebie w Klinice Laguna Estetica!

0
730
Laguna Estetica medycyna estetyczna Gdynia 1

Choroby, wypadki, odchudzanie, ciąże, upływający czas –  wszystko to niekorzystnie odbija się na naszych ciałach naznaczając je bliznami, rozstępami, obwisłą skórą i wieloma innymi mankamentami, które ciężko jest ukryć. Niestety wpływa to również na niską samoocenę i odbiera nam pewność siebie.

Mimo, że staramy się dbać o siebie, dobrze się odżywiamy, uprawiamy sport i używamy najlepszych kosmetyków, nie zawsze jesteśmy w stanie zapewnić sobie taki wygląd jakiego byśmy oczekiwali.

Laguna estetica chirurgia plastyczna Gdynia 1W tym miejscu z pomocą przychodzą nam specjaliści z zakresu chirurgii plastycznej i dermatologii estetycznej, dzięki, którym możemy odzyskać atrakcyjny wygląd, jednocześnie podnosząc komfort życia i własną samoocenę.

Laguna estetica Gdynia – medycyna estetyczna klinika

Trójmiasto Medycyna estetyczna klinika oferta zabiegi laguna estetica

Jedną z lepszych placówek specjalizujących się w upiększaniu jest Laguna Estetica z siedzibą w Gdyni. 15 letnie doświadczenie, najlepsi specjaliści i zaawansowany technologicznie sprzęt to elementy, które składają się na sukces kliniki i jej coraz większą popularność wśród pacjentów.

Laguna Estetica operacje plastyczne trojmiasto 2 1W ramach świadczonych usług medycznych, możemy skorzystać tam z zabiegów w zakresie:

Medycyna estetyczna trójmiasto – Laguna estetica zabiegi

chirurgi plastycznej – w ofercie: zabiegi piersi, operacje brzucha i pośladków, zabiegi twarzy i szyi, liposukcja, operacje narządów płciowych, operacje żylaków kończyn dolnych,

 

– dermatologii estetycznej – w ofercie: wygładzanie zmarszczek, korekcja kształtu ust, korekcja owalu twarzy, spłycanie bruzd, lifting wolumetryczny, leczenie nadpotliwości, regeneris- osocze bogatopłytkowe, rewitalizacja skóry- usuwanie przebarwień, peeling, mezoterapia, Cosmelan, Dermelan; lifting małoinwazyjny, modelowanie kształtu twarzy nićmi wchłanialnymi i niewchłanialnymi oraz peelingi lekarskie,

– Dermatologi i dermatochirurgii – w ofercie: poradnictwo dermatologiczne dzieci i dorosłych, dermatoskopia, leczenie schorzeń dermatologicznych, usuwanie zmian skórnych, skleroterapia, elektrokoagulacja,

 

– Medycyny estetycznej narządu wzroku – w ofercie: plastyka powiek, usuwanie przepuklin tłuszczowych, usuwanie łagodnych i złośliwych zmian powiekowych, unoszenie łuków brwiowych, poprawa wyglądu i struktury powiek, usuwanie zmarszczek, korekcja doliny łez, operacje kosmetyczne zeza. Ponadto operacyjne leczenie wad wzroku oraz starczowzroczności.

Decydując się na zabiegi upiększające w klinice możemy poczuć się o kilka lat młodziej i zatrzymać czas nie martwiąc się jego wpływem na nasze ciała.

Laguna Estetica – lagunaestetica.pl

Dane kontaktowe kliniki:

Laguna Estetica
Plac Kaszubski 1
81-350 Gdynia
E-mail: info@lagunaestetica.pl
Tel.: 724 707 000

i

Poznaj specjalistów Laguna Estetica:

Dr Daria Dobaczewska – Specjalista z zakresu chirurgii plastycznej w klinice medycyny estetycznej Laguna Estetica w Gdyni.

Dr n. med. Karolina Kondej – Specjalista chirurgii plastycznej w klinice medycyny estetycznej Laguna Estetica w Gdyni.

Dr n. med. Anna Gołębiowska – Specjalista z zakresu dermatologii estetycznej w klinice medycyny estetycznej Laguna Estetica w Gdyni.

Dr Magdalena Łuczak – Specjalista z zakresu dermatologii estetycznej w klinice medycyny estetycznej Laguna Estetica w Gdyni.

Dr Piotr Gołębiowski – Specjalista medycyny estetycznej okolic oczu w klinice medycyny estetycznej Laguna Estetica w Gdyni.

Dr n. med. Jan Staniewicz – Specjalista medycyny estetycznej okolic oczu w klinice medycyny estetycznej Laguna Estetica w Gdyni.

Dr Sykstus Holeksa – Specjalista medycyny estetycznej okolic oczu w klinice medycyny estetycznej Laguna Estetica w Gdyni.

Zobacz również
botox oslo frogner
cosmelan behandling frogner