Chcesz polepszyć swój trening wydolnościowy? Ćwicz w specjalnej masce treningowej!

0
359
DSC03601 preview
DSC03601 preview

Każdy sport uprawiany zawodowo, ale również amatorsko, to mnóstwo czasu poświęconego na treningi. Ich efekty są zależne nie tylko od osobistych predyspozycji, ale również sposobu ćwiczeń.

Maska treningowa

maska treningowa do cwiczen training mask (4)

maska treningowa tlenowa training mask (1)

W ostatnim czasie bardzo popularne stały się treningi w maskach wydolnościowych, które znacznie poprawiają wyniki sportowe. Korzyści z ich używania to również spalanie większej ilości kalorii w trakcie i po treningu, wzmocnienie mięśni oddechowych, a co za tym idzie, zwiększenie przewagi nad przeciwnikiem – np. w sportach walki.

maska treningowa do cwiczen training mask (3)

maska treningowa do cwiczen training mask (2)

Maski tlenowe

maska treningowa training mask 2 (2)

Maski treningowe

maska treningowa training mask 2 (4)

Maski wydolnościowe

maska treningowa training mask 2 (3)

 

Chcąc wypróbować maski do ćwiczeń, warto zakupić je od dobrej firmy, tak aby mieć gwarancję skuteczności, ale i bezpieczeństwa użytkowania. Najlepsza marka to amerykańskie maski Elevation, a ich oficjalnym dystrybutorem w Polsce jest firma Training Mask.

Produkty, które możemy tu kupić wyróżnia najwyższa jakość i dbałość o każdy detal. W maskach treningowych Training Mask zastosowano wiele zaawansowanych rozwiązań, jak np. nowoczesne zawory oporowe i rękawy z lekkiego neoprenu.

maski treningowe training mask (2)

maska treningowa tlenowa training mask (3)

maska treningowa tlenowa training mask (4)

Akcesoria:

  • Sleeves – element stanowiący podstawę całej konstrukcji, który mocuje maskę na twarzy. Sleeve wykonany jest z  neoprenu.  Dzięki temu maska treningowa jest lekka, wygodna i świetnie znosi nawet bardzo intensywne użytkowanie. Oprócz tego elementy te dostępne są w różnych wariantach jeśli chodzi o wzory i kolorystykę. Jest to świetny sposób na spersonalizowanie swojej maski treningowej i dopasowanie jej do własnego gustu.,
  • Zawory – ich rolą jest regulacja przepływu powietrza, co sprawdza się m.in. w ekstremalnych warunkach wysokogórskich. Oprócz funkcjonalności, zawory mogą stanowić również element estetyczny, dlatego można  wybrać spośród kilku wariantów – zawory w odcieniu platyny, złota, srebra lub czarne,
  • Torby na maski – lekkie, wygodne torby w różnych stylach, z materiału odpornego na zużycie, zapinane na zamek błyskawiczny. Dzięki nim można szybko zapakować swoje rzeczy po treningu.

maski treningowe wydolnosciowe training mask (4)

maski treningowe wydolnosciowe training mask (3)

Osoby zainteresowane produktami Elevation w sklepie Training Mask, zachęcamy do kontaktu.