Nakrycia głowy ze słuchawkami

0
485
czapki ze sluchawkami bluetooth 40
czapki ze sluchawkami bluetooth 40

Bieganie z ulubioną muzyką to czysta przyjemność. Niestety kiedy sprzęt zawodzi – dźwięk jest słabej jakości, słuchawki wypadają i musimy je ciągle poprawiać, przyjemność staje się wątpliwa… Podobna irytacja może nam towarzyszyć kiedy podczas wieczornego biegania zimową porą dzwoni telefon i musimy go odebrać zdejmując uprzednio rękawiczki.

Opaski ze słuchawkami bluetooth

czapki ze sluchawkami bluetooth (43)

Właśnie z myślą o takich codziennych sytuacjach, powstały czapki ze słuchawkami i opaski Bluetooth, dzięki którym możemy wygodnie i bez angażowania rąk słuchać muzyki czy prowadzić rozmowy telefoniczne.

Czapki ze słuchawkami bluetooth

Earebel to niemiecka marka stworzona przez dwóch grafików. Ich pierwsze projekty to tradycyjne, ręcznie wykonane wzory, pochodzące z regionu Allgau w Bawarii z wysokiej jakości słuchawkami. Obecnie klienci do wyboru mają inteligentne nakrycia głowy w wersji zimowej, całorocznej, sportowej, a także wyroby handmade. Różnią się one rodzajem wykorzystanego materiału oraz właściwościami użytkowymi.

Oprócz gotowych zestawów, producent daje możliwość samodzielnego skomponowania swojego wymarzonego nakrycia głowy poprzez dobór dowolnej czapki i słuchawek. Dzięki temu  opaski i czapki  Earebel stają się nie tylko wygodnym „gadżetem”, ale również  modnym elementem każdej garderoby.

Czapki sportowe ze słuchawkami bluetooth

czapki ze sluchawkami bluetooth (43)czapki ze sluchawkami bluetooth (43)

Z pewnością polubią  je osoby młode ceniące nowoczesny i oryginalny wygląd, a także dorośli szukający ciekawych rozwiązań lifestylowych. Zastosowana technologia Bluetooth sprawia, że produkty Earebel to idealne czapki do biegania, opaski fitness, nakrycia głowy na narty – jednym słowem sprawdzą się wśród aktywnych osób uprawiających przeróżne sporty. Wybór produktów tej marki wiąże się z wieloma korzyściami wynikającymi z ich użytkowania.

Są to m.in.:

  • funkcjonalność i możliwość wygodnego słuchania muzyki,
  • możliwość rozmawiania przez telefon w porze zimowej bez zdejmowania rękawiczek, dzięki mikrofonowi wbudowanemu w słuchawki,
  • wysoka jakość dźwięku,
  • możliwość personalizacji nakrycia głowy dzięki szerokiemu wachlarzowi wzorów, kolorów słuchawek i różnorodnym kolekcjom,
  • możliwość tworzenia wielu zestawów w oparciu o tę samą parę słuchawek co jest oszczędnym rozwiązaniem jeśli chodzi o koszta,
  • uzyskanie wizerunku aktywnej i nowoczesnej osoby.

Zainteresowani nowoczesnymi, wygodnymi rozwiązaniami od marki Earebel mogą poznać szczegółową ofertę produktów.

Z pewnością każdy z Was znajdzie tu idealne nakrycie głowy dostosowane do swoich potrzeb i gustu!