Szukasz pomysłu na prezent z okazji Dnia Mamy? Skorzystaj z oferty salonów urody!

0
298
Kosmetologia Gdańsk Instytut Babiana medycyna estetyczna depilacja zabiegi wyszczuplajace 10

Maj to jeden z piękniejszych miesięcy w roku. Właśnie wtedy przypada wyjątkowe święto- Dzień Matki. Wielu z nas zastanawia się od dawna jaki prezent ofiarować swojej mamie, żeby sprawić jej przyjemność.

Kosmetologia Gdańsk Instytut Babiana medycyna estetyczna depilacja zabiegi wyszczuplajace 16Świetnym pomysłem oprócz bukietu wiosennych kwiatów może być np. voucher do salonu urody, w którym profesjonaliści zadbają o ciało i ducha naszych bohaterek! Rola mamy to wyczerpujące zadanie bez względu na wiek dziecka. To nie tylko radosne chwile, ale i wiele stresów, które odbijają się na wyglądzie.

Kosmetologia Gdańsk Instytut Babiana medycyna estetyczna depilacja zabiegi wyszczuplajace 20Oferta salonów kosmetycznych i punktów medycyny estetycznej jest bardzo szeroka – każda mama na pewno znajdzie tam coś dla siebie. Jeśli nie wiemy jakie zabiegi będą odpowiednie, można wykupić bon na określoną sumę, a szczegóły dobierze sobie klientka.

Kosmetologia Gdańsk Instytut Babiana medycyna estetyczna depilacja zabiegi wyszczuplajace 12Jeśli jednak potrzebna będzie podpowiedź, to wiosna jest dobrym czasem na zabiegi wyszczuplające i ujędrniające.  Może to być mezoterapia bezigłowa lub terapia falą akustyczną. Przed wakacjami przyda się depilacja – np. laserem, lub zabiegi odżywiające skórę, która po zimie potrzebuje regeneracji.

Kosmetologia Gdańsk Instytut Babiana medycyna estetyczna depilacja zabiegi wyszczuplajace 5Dużą popularnością cieszą się też zabiegi na dłonie – mamy, które mają sporo obowiązków w domu, często potrzebują pielęgnacji delikatnej skóry rąk. W pewnym wieku, na szczególną uwagę zasługują włosy. W dobrych salonach, można skorzystać z porad trychologa, który sprawdzi kondycję włosów i skóry głowy i dobierze odpowiednią kurację.

Kosmetologia Gdańsk Instytut Babiana medycyna estetyczna depilacja zabiegi wyszczuplajace 11Dopełnieniem całości może być relaksacyjny masaż – możemy nawet wykonać go sami, po wcześniejszym instruktażu. Taki prezent z pewnością zadowoli każdą mamę, a jej upiększone ciało pozytywnie wpłynie na nastrój, zredukuje stres i doda pewności siebie. Jeśli jeszcze nie mamy pomysłu na prezent z okazji tego wyjątkowego święta, warto rozważyć taką opcję.

Kosmetologia Gdańsk Instytut Babiana medycyna estetyczna depilacja zabiegi wyszczuplajace 14