Sznurówki – modny element obuwia

0
273
sznurowadla sportowe dla biegaczy fitness sznurowki silkinowe elastyczne hickiess 11

Kiedy kupujemy buty, szczególną uwagę zwracamy na ich fason, materiał i wygodę noszenia. Rodzaj sznurowadeł ma dla nas drugorzędne znaczenie, ponieważ uważamy, że szybko się zużyją.

sznurowadla sportowe dla biegaczy fitness sznurowki silkinowe elastyczne hickiess 1Okazuje się, że dobrze dobrane sznurówki mogą nie tylko zmienić wygląd butów, pomóc nam stworzyć swój niepowtarzalny styl, ale również posłużyć nam kilka ładnych sezonów.

Eksperymentując z kolorami sznurówek i materiałami z jakich są wykonane, możemy całkowicie odmienić swoją stylizację. Do wyboru mamy całą paletę barw, a także sznurowadła z nadrukami lub takie, które świecą w ciemności.

sznurowki sznurowadla silikonowe elastyczne sportowe fitness hickies 4Na rynku dostępne są nie tylko sznurówki fluoresencyjne, odblaskowe, ale również z diodami LED! Hitem są także sznurówki magnetyczne oraz silikonowe. Te drugie wystarczy raz założyć i nie trzeba ich już więcej poprawiać ani ponownie wiązać.

Sznurowadła silikonowe elastyczne


sznurowadla sportowe dla biegaczy fitness sznurowki silkinowe elastyczne hickiess 4

Sznurowadła tego typu pasują do wielu rodzajów obuwia – od sportowego, codziennego, po bardziej klasyczne i eleganckie. Do wyboru mamy tu również wiele wariantów kolorystycznych, a także specjalne modele dla dzieci, które łatwiej się zakłada.

Dla osób lubiących odrobinę luksusu, powstały sznurówki silikonowe z kamieniami Swarovskiego! Takie buty z pewnością wyróżnią nas z tłumu i podkreślą nasz indywidualny styl.

sznurowki sznurowadla silikonowe elastyczne sportowe fitness hickies 1Tego typu sznurowadła to świetny wybór dla osób lubiących aktywnie spędzać czas. Sprawdzą się np. podczas biegania. Buty idealnie dopasowują się wtedy do stopy i nie ma ryzyka, że będziemy musieli przerwać trening, kiedy się rozwiążą.

Sznurowadła dla dzieci


Zadowolone z nich będą również dzieci i osoby starsze, które maja problem z wiązaniem tradycyjnych sznurówek i obawiają się, że potkną się w przypadku ich rozwiązania.

Oprócz funkcjonalności, sznurowadła silikonowe to ciekawy „gadżet” dla osób lubiących nowoczesny design i niebanalne stylizacje. Jak widać wybór sznurówek ma duży wpływ zarówno na nasza wygodę jak i estetykę. Kupując buty warto zwrócić na nie uwagę i wybrać coś skrojonego na własne potrzeby.