MBA Project Management – najchętniej wybierany kierunek studiów podyplomowych

0
195

Zarządzanie projektami to w ostatnich latach najczęściej wybierany kierunek studiów. Wynika to z nowoczesnego podejścia w prowadzeniu firm i kierowaniu różnego rodzaju instytucjami oraz organizacjami wymagających eksperckiej wiedzy w tej dziedzinie.

Osoby decydujące się na rozwój kariery w tym kierunku najczęściej wybierają Wyższą Szkołę Administracji i Biznesu w Gdyni – są to studenci z Gdańska, Sopotu, ale bardzo często innych odległych miast w kraju i zagranicą. Popularność i prestiż WSAiB wynika z najwyższego poziomu kształcenia i szerokich możliwości rozwoju zawodowego po studiach.

Studia MBA w Gdynia

studia mba gdynia

Studia MBA Project Management w Gdyni maja na celu zapoznanie słuchaczy z nowoczesnymi metodami zarządzania oraz przekazanie im eksperckiej wiedzy menadżerskiej potrzebnej do sprawnego zarządzania organizacją i zasobami ludzkimi.

Zdobyta wiedza jest również pomocna w procesie podejmowania kluczowych decyzji dla danej firmy czy instytucji. Ponadto efektem ukończenia studiów jest zdobycie aż 11 międzynarodowych certyfikatów!

WSAiB to jedyna uczelnia w kraju realizująca program studiów MBA zorientowany na zarządzanie projektami, który opiera się na standardach wiodących organizacji branżowych takich jak APMG, PMI, czy AXELOS.

studia mba wsaib

Zajęcia prowadzone są przez najlepszych specjalistów- wykładowców, praktyków i trenerów, których wiedza realnie pomoże absolwentom w wykonywanej pracy, czyli:

  • zarządzaniu organizacją/działem organizacji pracującym w sposób projektowy,
  • zarządzaniu Biurem Projektów (PMO),
  • tworzeniu dedykowanej metodyki pracy organizacji w oparciu o znane standardy,
  • kierowaniu projektami transformacji organizacji,
  • doradzaniu w zakresie kierunków rozwoju organizacji i wdrażania podejścia projektowego.

Ponadto studenci w trakcie 4 semestrów nauki mają szansę na zawarcie nowych branżowych znajomości, biorą udział w zagranicznym wyjeździe studyjnym, mają stały dostęp do Portalu Słuchacza oraz bogato wyposażonej biblioteki, a ostatecznym zwieńczeniem edukacji jest uroczysta graduacja.

Zajęcia na WSAiB prowadzone są w dwóch językach – polskim i angielskim.

Studia MBA Gdynia Gdańsk

studia mba gdynia gdańsk

Studia MBA poza Gdynią zdobywają popularność w Gdańsku i innych większych miastach w Polsce, ale WSAiB wciąż wyprzedza inne uczelnie ze względu na najwyższy poziom kształcenia.

Szczegółowe informacje na temat studiów, warunków naboru oraz ukończenia znajdują się na stronie internetowej uczelni.

studia mba gdańsk